2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende öyle benimde çoook nadir beyaz sulu akıntım oluyor geçiyor neredeyse hiç su içmiyorum şu iki gündür zorluyorum içemeye bu seferde tuvalette çıkamıyorum
aynen ya dr kizdi biraz ama su icmiyorum dedigimde , bide 2 3 lt dedi , ben yarim lt bile bitiremiyorum ki . alismaya calisacagim ama nasil yapacagim bilmiyorum

Hoşgeldin canım hayırlı olsun bilgilerini yazarsan palm angels seni tabloya ekler

bozulur tabi canım moralin özel diyorsun, yenilemeleri gerek cihazlarını. Pazartesi kalp atışı için mi gidiceksin canım

Hoşgeldin canım hayırlı olsun bilgilerini yazarsan palm angels seni tabloya ekler
Çok teşekkür ederim
Yaşım 37 SAT:8 kasım
Beklenen doğum tarihi:22.08.2024 1 kızım var yaşadığım şehir bursa hissettiğim cinsiyet: erkek
palm angels beni eklersen çok sevinirim
Kızıma hamileyken çok güzel dostluklar kurmustuk hala görüşürüz.

aynen ya dr kizdi biraz ama su icmiyorum dedigimde , bide 2 3 lt dedi , ben yarim lt bile bitiremiyorum ki . alismaya calisacagim ama nasil yapacagim bilmiyorum
Aynı şekildeyim su içtikçe bulantı geliyor bide içine biraz limon sıkıyorum öyle biraz daha içebiliyorum cnm sende dene istersen

Canım bende özele gittim dün doktorum olmadığı için ne görüntüsü net nede doğru düzgün kalp atışını duyabildim sürekli ses kaydı o yüzden devlette devam edeceğim görüntüyü ekledim bakar mısınız hala bebişin hangisi olduğunu çözemedim 5 haftalikken gittiğim görüntü dağa netti

Eklentiler

• IMG-20231215-WA0002.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 60
Aynı benimki de bu şekilde devlette randevu asla bulamıyorum ya

Kızlar bugün kese dolu onu gördüm ama kesemin şekli aşırı bozuk gibi bi bakar mısınız sizce de öyle mi ? Doktor kese şekli ile ilgili yorum yapmadı

Eklentiler

• IMG_7627.png
    549,8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_7622.jpeg
    204,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_7624.jpeg
    125,9 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…