2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar alıntı yapamıyorum valla o derece ağrım var eşime nane yağıyla masaj yaptırdım başıma genelde çok rahatlatıyor bekleyip görücem
Ben buz koydum öyle uyuya kaldım başka bişey kesmedi beni geçmiş olsun çok canım

Canım geçmiş olsun. Bi arkadaşımda da olmuştu süreci çok net bilmiyorum ama bolca dinlenmişti o dönem, sonra hiçbi sıkıntı kalmadı. Böyle şeyler olabiliyor stres yapma.

Geçmiş olsun canım. Konuyla ilgili pek bilgim yok ama umarım çok çabuk geçer. Progestanı alttan mı kullanmıştın? Geçen ay kimyasal yaşadığımda bana da lekelenme olunca verdi doktor kullandığımın ertesi günü kanamam geldi birden uzanırken. Acaba öyle bir etkisi mi oluyor nedir bilemedim.

Üstüne görme olabilir mi acaba? kötü düşünme inşallah sağlıkla alırsın kucağına çok geçmiş olsun

evet alttan attım canım nöbetçi dr bermişti onu. bugünkü doktorum onu bırak duphastona başlayalım dedi

Canım geçmiş olsun. Bi arkadaşımda da olmuştu süreci çok net bilmiyorum ama bolca dinlenmişti o dönem, sonra hiçbi sıkıntı kalmadı. Böyle şeyler olabiliyor stres yapma.
inşallah öyle olur ben de full uzanıyorum dinleniyorum çok teşekkür ediyorum herkese

Ben abartılı içiyorum sanırım
Merhabalar ben de bir türlü bırakamadım ya 6 sene önce ilk gebeliğimde doktor çocuk istiyorsan bir tane bile içmek yok demişti şak bırakmıştım. şimdi de çocuk istiyorum ama sigaraya veda edemedim

Çok geçmiş olsun evet benim arkadaşımında çok fazla kanaması oldu ama şimdi 7. Ayı doldu geçer inşaallah üzülmeyin
çok sağolun gerçekten duydukça rahatliyorum insan yaşarken bi kendisinde var zannediyor galiba. ben hiç duymamiştim ilk kez kendimde görüyorum kanama alanı vs. zaten 24 yaşındayım normal demek ki doktor haftaya gel dedi de allah dayanma gücü sabır versin bana cok merak ediyorum

Eylül de imkansız ya anamın evinde mümkünatı yok zaten shhsdjdj ikizlerle anlaşırım ama yoruyor beni
ay ben oğlak, eşim yay-akrep karışımı (tam sonuna denk gelmiş doğum tarihi) bebem de sağlıklı ilerlerse allahın izniyle doğarsa koç olacak. bizim evde neler olacak bilmiyorum

ay ben oğlak, eşim yay-akrep karışımı (tam sonuna denk gelmiş doğum tarihi) bebem de sağlıklı ilerlerse allahın izniyle doğarsa koç olacak. bizim evde neler olacak bilmiyorum
Ahhh Allah sana sabırlar versin kuzu şimdidennn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…