2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

bzcxa bzcxa geçmiş olsun balım durumla ilgili bilgim yok ama en azından doktor kontrolündesin önemli bir şey değildir olsa da müdahale ederler. Sen kendini sıkma, dinlen güzelce

kızlar grubun ilk gebesi konuşuyor 😂 herkese selamlar. bir problemim var belki aramizda bilenler vardir. rahim içinde kanama alanım var ve lekelenmem kanamam oluyor iki gündür hastanedeyiz. çok korkuyorum bu konuyla alakali bilgisi olan varsa yazabilir mi bana❤️😫

doktor progestan verdi kahverengi lekem olunca canım kullandım ertesi gün bi uyandım adet olmuşum gibi kan. koşa koşa gittik yine. serum iğne hap fitil ne varsa verdiler bikaç saat yatışım oldu hastanede. sonra doktorum duphastona başlattı. bide iğne verdi onu olucam cuma günü.😫
Geçmiş olsun canım benim bir arkadaşım yaşadı bir süre hastanede yattı bir süre evde. Baya uzun süre kanaması oldu ama bebişi gayet sağlıklı doğdu şimdi 1 yaşına girdi bile🥰 Annem de bana hamileyken sürekli kanaması olmuş. Aslında yaygın bir durum. İnşallah Allah’ın izniyle bebişini sağlıkla al kucağına hiçbir sorun olmasın🙏

doktor progestan verdi kahverengi lekem olunca canım kullandım ertesi gün bi uyandım adet olmuşum gibi kan. koşa koşa gittik yine. serum iğne hap fitil ne varsa verdiler bikaç saat yatışım oldu hastanede. sonra doktorum duphastona başlattı. bide iğne verdi onu olucam cuma günü.😫
Duphaston iyi bir ilaç canım Allahın izniyle bir şeycik olmaz bol bol dinlen yorma kendini 🌺

Geçmiş olsun canım benim bir arkadaşım yaşadı bir süre hastanede yattı bir süre evde. Baya uzun süre kanaması oldu ama bebişi gayet sağlıklı doğdu şimdi 1 yaşına girdi bile🥰 Annem de bana hamileyken sürekli kanaması olmuş. Aslında yaygın bir durum. İnşallah Allah’ın izniyle bebişini sağlıkla al kucağına hiçbir sorun olmasın🙏
Duphaston iyi bir ilaç canım Allahın izniyle bir şeycik olmaz bol bol dinlen yorma kendini 🌺
aynen öyle yapıyorum kızlar ben de dinleniyorum. zaten gelen kanın bebekle alakası olmadığını söylüyor bir doktor. umarım bi sorun olmaz benim de bu hikayedekiögibiii :))

Yemek yemeyi çok seviyorum ama çer çöp değil herşeyi tam olması lazım yapmayı da çok severim ama uyduruk değil he tabi ki yumurta kırıp da yeriz ama sanırım damak zevkimiz mi gelişmiş nedir her yemeği beğenmem kayınvalidemin yemeklerini hiç beğenmiyorum mesela 😂 biraz ben de takıntılılık var ya kendi yaptığım yemek güzel olmazsa yiyemiyorum eşim çer çöp de olsa yer annesinin el lezzeti malum zaten shjdjd
Boğa burcu degilim ama ben yemeğe değil tatlı işine çok düşkünüm yaa 🥹

Kızlar alıntı yapamıyorum valla o derece ağrım var eşime nane yağıyla masaj yaptırdım başıma genelde çok rahatlatıyor bekleyip görücem😔

X