2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

bzcxa geçmiş olsun balım durumla ilgili bilgim yok ama en azından doktor kontrolündesin önemli bir şey değildir olsa da müdahale ederler. Sen kendini sıkma, dinlen güzelce

Geçmiş olsun canım benim bir arkadaşım yaşadı bir süre hastanede yattı bir süre evde. Baya uzun süre kanaması oldu ama bebişi gayet sağlıklı doğdu şimdi 1 yaşına girdi bile Annem de bana hamileyken sürekli kanaması olmuş. Aslında yaygın bir durum. İnşallah Allah’ın izniyle bebişini sağlıkla al kucağına hiçbir sorun olmasın

Duphaston iyi bir ilaç canım Allahın izniyle bir şeycik olmaz bol bol dinlen yorma kendini

Duphaston iyi bir ilaç canım Allahın izniyle bir şeycik olmaz bol bol dinlen yorma kendini
aynen öyle yapıyorum kızlar ben de dinleniyorum. zaten gelen kanın bebekle alakası olmadığını söylüyor bir doktor. umarım bi sorun olmaz benim de bu hikayedekiögibiii :))

Boğa burcu degilim ama ben yemeğe değil tatlı işine çok düşkünüm yaa

Kızlar alıntı yapamıyorum valla o derece ağrım var eşime nane yağıyla masaj yaptırdım başıma genelde çok rahatlatıyor bekleyip görücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…