2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Geçmiş olsun canım böyle bişey yaşamadım ama sanki fitil bişey veriyorlardı

Kızımda olmuştu gelen bir kanama yoktu ama utlrasonda görmüştü dr kendiglinden geçmişti çok şükür inşallah seninki de öyle olur canim

Geçmiş olsun canım böyle bişey yaşamadım ama sanki fitil bişey veriyorlardı
doktor progestan verdi kahverengi lekem olunca canım kullandım ertesi gün bi uyandım adet olmuşum gibi kan. koşa koşa gittik yine. serum iğne hap fitil ne varsa verdiler bikaç saat yatışım oldu hastanede. sonra doktorum duphastona başlattı. bide iğne verdi onu olucam cuma günü.

Kızımda olmuştu gelen bir kanama yoktu ama utlrasonda görmüştü dr kendiglinden geçmişti çok şükür inşallah seninki de öyle olur canim
inşallah cok tesekkürler. bağlantı olduğu zaman vajinadan kendi çıkıyormuş. eğer bağlantı yoksa rahim içinde kalip bebek büyüdükçe kayboluyormuş

Çok geçmiş olsun canım

Oh ne güzel canım darısı başıma inşallah. Ben sabırsız biriyim ya meraktan ölüyorum bazen fkfkfkf burada yazanlar varya şu gün yapıcam diye onların bile hemen yapmasını istiyorum
Onu ben de istiyorum ama yapmıyorlar Siz kaç aydır deniyorsunuz canım? Başka çocuk var mı?

Evet canım bebek tutunması için yapıyorlar şuan tedavini görüyorsun zaten bişey olmaz Allahın izniyle

inşallah cok tesekkürler. bağlantı olduğu zaman vajinadan kendi çıkıyormuş. eğer bağlantı yoksa rahim içinde kalip bebek büyüdükçe kayboluyormuş
Evet öyle oluyor çok sıkıntı edilecek bir durum değildi cnm dinlen bol bol

Geçmiş olsun bol bol yat dinlen negatif enerjileri uzaklaştır kendinden

Ya bir şey sorcam. Tanidigm tüm bogalar yemeğe çok düşkün sende öyle msn
Yemek yemeyi çok seviyorum ama çer çöp değil herşeyi tam olması lazım yapmayı da çok severim ama uyduruk değil he tabi ki yumurta kırıp da yeriz ama sanırım damak zevkimiz mi gelişmiş nedir her yemeği beğenmem kayınvalidemin yemeklerini hiç beğenmiyorum mesela biraz ben de takıntılılık var ya kendi yaptığım yemek güzel olmazsa yiyemiyorum eşim çer çöp de olsa yer annesinin el lezzeti malum zaten shjdjd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…