2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızlar benim bat yaklaşıyor ama ne bir göğüs ağrısı ne bi kasık ağrısı var sanırım bu ay da olmadı. Bugün kokusuz sarı bir akıntı geldi ama o gebelik belirtisi mi enfeksiyon mu hiç bilmiyorum. Bir de afedersiniz ishalim birkaç gündür. Böyle olan var mıydı aranızda?
Ben yumurtlamadan beri 23 temmuzdan beri ishaldim kuzu hala da geçmiş değil. Yani belirti de olabilir olmayadabilir.🫠

Evet lh testin pik görünüyor canım. Tarif ettiğin gibi geldi bende de ama benim yumurtlama 4 Ağustostaydı bu akıntı 6’sında geldi. O kadar erken gelir mi bilmiyorum.

Bu mesajını da yeni gördüm bende de 3 gündür ishal durumu vardı. Bugün hafifledi. En az 15 yıldır bunu yaşamamıştım🙈 Neden oldu anlamadım da🤷🏼‍♀️ Burada hamilelik belirtilerinde yazanlar olmuştu bunu da ama yani yumurtlama günü döllendi desek benim belirti yaşamam için çok erken🙈
Bir şeyler aşağıda dönüyor olan bize oluyor o mu oldu bu mu oldu diye 🤣 ah kafaya takmasak ne güzel olur ya inşallah gebelik belirtileridir canım bekleyip göreceğiz 🥲

Ay benim regl çok tuhaf geldi kızlar bu ay ya sanki kan sulandırıcı içmişim gibi o kadar sıvıydı ki ve sıfır ağrısız ben şok

Bana duygu sömürüsü yapıyor sürekli kocam ya uffff 🤦‍♀️😂
Ay kocanda kendimi gördüm ben de yengecim 😂 Neyse iyi yapmışsın akışta devam edin işte oluruna bırak bebişin geleceği zaman bellidir zaten ne yapsak değiştiremeyiz🥰

Bir şeyler aşağıda dönüyor olan bize oluyor o mu oldu bu mu oldu diye 🤣 ah kafaya takmasak ne güzel olur ya inşallah gebelik belirtileridir canım bekleyip göreceğiz 🥲
İnşallah hayırlısıyla canım:) Ben takmıyorum aslında olursa olur olmazsa kısmet kafasına geldim artık. Vücudumda farklı bir şey olunca da acaba mı diyorum tabi ama. Geçen ay ilk defa hiç test yapmadım oradan anladım kafamın rahatladığını😄

Ay kocanda kendimi gördüm ben de yengecim 😂 Neyse iyi yapmışsın akışta devam edin işte oluruna bırak bebişin geleceği zaman bellidir zaten ne yapsak değiştiremeyiz🥰
Yengeç burçlarını çok severimm kalbe çok iyi hitap ediyorlar yaa 2 gündür beni ikna etmeye çalışıyor ben biraz kızıdım ona onun ne suçu varsa insan en yakınından çıkarıyor sinirini işte sen beni soktun bu düşünceye ben istemiyordum zaten falan bir sürü şey söyledim neyseki beni idare etti biraz kafa gitti bende 😂😂😂

İnşallah hayırlısıyla canım:) Ben takmıyorum aslında olursa olur olmazsa kısmet kafasına geldim artık. Vücudumda farklı bir şey olunca da acaba mı diyorum tabi ama. Geçen ay ilk defa hiç test yapmadım oradan anladım kafamın rahatladığını😄
Oh ne güzel canım darısı başıma inşallah. Ben sabırsız biriyim ya meraktan ölüyorum bazen fkfkfkf burada yazanlar varya şu gün yapıcam diye onların bile hemen yapmasını istiyorum 🤣

kızlar grubun ilk gebesi konuşuyor 😂 herkese selamlar. bir problemim var belki aramizda bilenler vardir. rahim içinde kanama alanım var ve lekelenmem kanamam oluyor iki gündür hastanedeyiz. çok korkuyorum bu konuyla alakali bilgisi olan varsa yazabilir mi bana❤️😫

X