2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

yok tatlım 3 yumurtam vardı 20 17 ve 15 mm şeklinde. pcos değilim letu kullandırıyordu doktorum ardından çatlatma iğnesi yaptırıyordu 6 ay bu şekilde devam ettim. tüm değerlerim normal yoksa. arı bal polen içtiğim ay 3 yumurtam olmuştu yoksa tek yumurta oluyordu hep
Evet ilaçla çok yumurta gelişebiliyor 😊

Letu ve çatlatma iğnesi hormon içerdiği için pik görmemen normal şu an hCG yapsan o da pozitif çıkar iğne etkisinden en iyisi 10-14 gün beklemek

Merhabalar. Ben de aranıza katılmak istiyorum. İki aydır gebe kalmaya çalışıyorum, bu ay da olmadı maalesef. Yaşım itibarı ile fazla bekleyecek zamanım yok ama aylar önce doktora danıştığımda deneyeceğiniz zaman en az 6-7 ay doktor desteği almadan deneyin, sonra test vs yaptırırsınız demişti. Şimdi o süreci burada sizlerle fikir alışverişi yaparak geçirmek iyi olabilir diye düşündüm.

SAT- 13 Ağustos / takvime göre beklenen yumurtlama 27 Ağustos / BAT -10 Ağustos

Gebelik düşünen bekleyen herkese bol şans diliyorum, gebe arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum.

Merhabalar. Ben de aranıza katılmak istiyorum. İki aydır gebe kalmaya çalışıyorum, bu ay da olmadı maalesef. Yaşım itibarı ile fazla bekleyecek zamanım yok ama aylar önce doktora danıştığımda deneyeceğiniz zaman en az 6-7 ay doktor desteği almadan deneyin, sonra test vs yaptırırsınız demişti. Şimdi o süreci burada sizlerle fikir alışverişi yaparak geçirmek iyi olabilir diye düşündüm.

SAT- 13 Ağustos / takvime göre beklenen yumurtlama 27 Ağustos / BAT -10 Ağustos

Gebelik düşünen bekleyen herkese bol şans diliyorum, gebe arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum.
Merhaba hoşgeldin, umarım en kısa zamanda sağlıklı bir bebişin olur🥰🤲 Bat’ı yanlış yazmışsın 10 Eylül olacak sanırım değil mi?

Kendi kendimi gaza getirip test yaptım yine negatif bir dahaki aya 😌

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-14-15-56-57-552_com.miui.mediaeditor.jpg
    Screenshot_2024-08-14-15-56-57-552_com.miui.mediaeditor.jpg
    125,6 KB · Görüntüleme: 34
X