2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Selam kızlar
Hasta olmama yedi gün var bugün erken gebelik testi yaptım dijital olan negatif çıktı
Ovülasyon günüm Ağustos’un 5’in deydi biz de Ağustosun 4’ünü ve 6’sını değerlendirdik dördünü hesapladığım zaman bugün 11 gün oluyor birlikte olduğumuz 6’sını hesapladığım da ise 9 gün oluyor sizce olsa çıkar mıydı?

Selam kızlar
Hasta olmama yedi gün var bugün erken gebelik testi yaptım dijital olan negatif çıktı
Ovülasyon günüm Ağustos’un 5’in deydi biz de Ağustosun 4’ünü ve 6’sını değerlendirdik dördünü hesapladığım zaman bugün 11 gün oluyor birlikte olduğumuz 6’sını hesapladığım da ise 9 gün oluyor sizce olsa çıkar mıydı?
6 sı tutmuşsa şimdi belli olmaz en iyisi beklemek ama çok merak diyorsanız kan verin

Selam kızlar
Canım regl günün geçmeden hiçbir şey belli olmaz. Bir gün kala bile negatif çıkabilir hamile olmana rağmen. Gününün geçmesini bekleyip test yap 😊

X