2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Caniim metro markette donmus olanlar var onlardan al kup kup hem bizlatip icersin biseyin icinde hem de cozununce yersin. Donmus olmasi vitamininden goturmez bence.
Doğruu görmüştüm ama alışık olmadığımdan almadım hep taze baktım gidersem alıyım canım sağoll gerçi avokado yediğim günlerde bi faydası olmadı ama olsundu aafdsfsdf

Merhaba canlar ben bugün 18. Günümde hormon testi oldum sizce nasıl Dr anlarız dedı ovulasyonu hormona göre şimdi gördum ovulasyon 14.günümde oldu gb hıssedıyorum akıntım bel bacak agrım coktu ama ısım hala 0.1 artmıştı Dr cok normal herzmn ani artmaz ölmustur muhtemelen catlama olmasa polip görunurdu rahmn cok guzel tertemiz dedi. Sanrm amh kaldı çıkmayan. 36 catlama demek mı acaba artıp düşmüştür dye dusundum 4gunde
Doktor ne dedi bu sonuçlara

beezuus beezuus bu arada nasıl gidiyor canımm hamişlik 😍
yaaa canim <3 boyle okumasi bile cok tatli geldi

simdilik normal gidiyor bugun biraz midem kotu gibi bisey yemek istemiyorum 2 gundur, bulanti gibi degil de iste bi degisik. Onun disinda kasik agrilarim falan azaldi kuzum, yorgunluk halsizlik var ama ofisteyim mecbur geldim saat sayiyorum ev iciiin :KK43:

Sen napiyosuun <3 iyisin di mi enfeksiyon falan iyice gitti di mi?

yaaa canim <3 boyle okumasi bile cok tatli geldi

simdilik normal gidiyor bugun biraz midem kotu gibi bisey yemek istemiyorum 2 gundur, bulanti gibi degil de iste bi degisik. Onun disinda kasik agrilarim falan azaldi kuzum, yorgunluk halsizlik var ama ofisteyim mecbur geldim saat sayiyorum ev iciiin :KK43:

Sen napiyosuun <3 iyisin di mi enfeksiyon falan iyice gitti di mi?
Ağzının tadı yoktur canım öyle oluyor normal bir süreç inşallah çok bulantın olmadan atlatırsın ilk 3 aylık dönemi 🥰🧿
iyiyim kuzucum evet gitti şükür 🫠
Yumurtlama dönemine giriyorum haftaya artık ovü testi falan yapmıcam bu ay da böyle deneyeyim bakalım olmadı Eylül de Türkiye ye gidince kontrolden geçerim artık ☺️

Ağzının tadı yoktur canım öyle oluyor normal bir süreç inşallah çok bulantın olmadan atlatırsın ilk 3 aylık dönemi 🥰🧿
iyiyim kuzucum evet gitti şükür 🫠
Yumurtlama dönemine giriyorum haftaya artık ovü testi falan yapmıcam bu ay da böyle deneyeyim bakalım olmadı Eylül de Türkiye ye gidince kontrolden geçerim artık ☺️
Insallah kuzum dua et bana kontrolum var 26sinda haberdar ederiim

Yapma kuzum 2 gunde 3 gunde 1 degerlendir zaten olucak insallah, geldiginde de guzelce Turkiye`de gebelik icin kontrole gelmek nasip olsun. Guzel haberlerin icin takip ediyorum burayiiii

Insallah kuzum dua et bana kontrolum var 26sinda haberdar ederiim

Yapma kuzum 2 gunde 3 gunde 1 degerlendir zaten olucak insallah, geldiginde de guzelce Turkiye`de gebelik icin kontrole gelmek nasip olsun. Guzel haberlerin icin takip ediyorum burayiiii
Dualarım seninle kuzum herşey yolunda olucak inşallah merak etme 🥰🥰

Ay ağzından bal damlıyor inşallah öyle olur bebişimm 😍😍

Merhaba canlar ben bugün 18. Günümde hormon testi oldum sizce nasıl Dr anlarız dedı ovulasyonu hormona göre şimdi gördum ovulasyon 14.günümde oldu gb hıssedıyorum akıntım bel bacak agrım coktu ama ısım hala 0.1 artmıştı Dr cok normal herzmn ani artmaz ölmustur muhtemelen catlama olmasa polip görunurdu rahmn cok guzel tertemiz dedi. Sanrm amh kaldı çıkmayan. 36 catlama demek mı acaba artıp düşmüştür dye dusundum 4gunde
Ovülasyon haftasındasın ama daha önce vermediğin için olmuş mu olacak mı bilemedim 😃 bu arada sen sakarya'da mısın ben de orda üni okudum çok güzel arkadaşlarım var orda 🥰

Ovülasyon haftasındasın ama daha önce vermediğin için olmuş mu olacak mı bilemedim 😃 bu arada sen sakarya'da mısın ben de orda üni okudum çok güzel arkadaşlarım var orda 🥰
Kuzum doktor belli olur dedi hormonu O yüzden istedi çatlama için gitmedim ben hormonlarıma baktırmak için gittim adette çağıracak sandım Şimdi de bakabiliriz bir farkı yok dedi çatlama olmasa büyük yumurta görüşürmüş hatta polipleşirdi dedi

Doktor öyle dediyse olmuştur o zaman bence
İnşallah bakalım anlayan bir arkadaşım 200 üstü çatlama demek senin çok yüksek hatta yeni çatlamış falan dedi geçen ay 18 günü çatlama oldu bu ayda 14 gün oldu aşırı rahim içi ağrım bel ve bacak ağrım oldu 2 defa yumurtluyor olabilirim şu anda Çünkü aşırı yüksek çıktığı için 4 günde bu kadar yüksek olmazmış galiba bakalım doktor ne diyecek işin garibi bir haftada 6 ilişki oldu ve bu gece de değerlendirelim diyor eşim ikiz falan olursa ben hahahhah bılemyrmmbuarada evet sakaryaakuzum daha once konusmustuk doktor bahsettiklerin yumurtlama belırtısı zten dedı umarm 2.yum degıldır😂 bu forumda anlayanlar vardı hormon oyuzden yazdm

X