2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Baş ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi ? Enter.
Kafamı duvara vurma isteğim hamilelik hormonları ile mi alakalıdır enter

Baş ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi ? Enter.
Kafamı duvara vurma isteğim hamilelik hormonları ile mi alakalıdır enter
benim de 3 gündür çok ağrıyo yaa ama uyuyamıyorum da geceleri ondandır bir de avokado çok severim ben ama mevsimi tam gelmedi bulamıyorum hiçbir yerde

benim de 3 gündür çok ağrıyo yaa ama uyuyamıyorum da geceleri ondandır bir de avokado çok severim ben ama mevsimi tam gelmedi bulamıyorum hiçbir yerde
Caniim metro markette donmus olanlar var onlardan al kup kup hem bizlatip icersin biseyin icinde hem de cozununce yersin. Donmus olmasi vitamininden goturmez bence.

Merhaba canlar ben bugün 18. Günümde hormon testi oldum sizce nasıl Dr anlarız dedı ovulasyonu hormona göre şimdi gördum ovulasyon 14.günümde oldu gb hıssedıyorum akıntım bel bacak agrım coktu ama ısım hala 0.1 artmıştı Dr cok normal herzmn ani artmaz ölmustur muhtemelen catlama olmasa polip görunurdu rahmn cok guzel tertemiz dedi. Sanrm amh kaldı çıkmayan. 36 catlama demek mı acaba artıp düşmüştür dye dusundum 4gunde

Eklentiler

• IMG_20240814_155909.jpg
    IMG_20240814_155909.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Ay öyleyse de geçsin artık inan sıyırıcam az kaldı ne gece uykum var ne gündüz baş ağrım geçiyor. Nane yağı sürdüm yine gözlerim açılmıyor bıktım valla ya
aynen aman geçse de ondan sonra regl öncesi şikayetler gelcek belirti mi diye burda sorcaz kadın olmak zor iş

X