2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben ozaman 22 haftaliktim doktor 5 gun onde dedi şuan 23+5 im carsambaya randevu verdi seker testi icin
inşallah sonucun güzel gelir canım 24+3 te falanmı olucak o zaman şeker testi ben şimdiye kadar şekerle ilgili sorun yaşamadım eşimin ailesinde şeker hastası çok ama benim ailem tarafında şekeri olan az inşallah bundan sonrada sorun yaşamam inşallah hiçbirimiz yaşamayız🙏

Kizlar kabin boy bebek arabasi alan var mi? Simdi fark ettim ki aldigim arabanin ayak ortusu yok kisin kullanmak icin diktirilebilir bisey midir ki acaba 🧐

inşallah sonucun güzel gelir canım 24+3 te falanmı olucak o zaman şeker testi ben şimdiye kadar şekerle ilgili sorun yaşamadım eşimin ailesinde şeker hastası çok ama benim ailem tarafında şekeri olan az inşallah bundan sonrada sorun yaşamam inşallah hiçbirimiz yaşamayız🙏
Benimde bi sorunum yok
İlk gebelikte yapmadim
Bu ikinci gebelikte doktora sordum yapalim dedi
Ozaman 24+3 olurum heralde bakalim

Keşke antibiyotik verseydi benim 3 gün ateşim çıktı baya hastalandım ama doktor ilk günden antibiyotige de başladı o ciğere inmesini önlüyor istersen sağlık ocağının doktoruyla konuş yazsin
Serumla verdiler antibiyotik canım ama değerim halen yüksek şükür ateşim çok ol uyor geceleri birtek pazartesi düşmezse değer ilaçla vercem dedi kadın doğumcum hem göğüse gittim hem doktoruma ikiside aynı dedi

Slm hamisler nasılsınız ikinci adınızı oldunuz mu bugün yaptırdım ikinci aşıyı kilo alimim hızlanmış sanki 56 la başlamıştım hamileliğe 63 kilo olmuşum bile
Bende henüz birinciyi olmadım sağlık ocağında yokmuş eczaneye gittim ücretli alayım diye orda da yokmuş

Kızlar ben bu arabayı aldım ebebeğin kendi markası çok iyi ve kullanışlı fiyatı da çok uygun geldi
Sizlere de fikir olur belki çok araba baktık ama gereksiz pahalı bunun herşeyi içinde sürüşü çok rahat ve çok da ağır değil katlaninca arabanın bagajina da rahat sığıyor

Kızlar merhaba, malesef dün girdiğim detaylı ultrasonda bebeğimin durumunun çok ağır olduğunu öğrendim bütün organları sağda ve kalbi çok ağır bir durumda bebeğimi kaybediyorum önümüzdeki hafta heyete cikicam beni gruptan çıkarmanızı rica ediyorum rabbim hepinize evlatlarını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin nolur durumla ilgili soru sormayın çok bitik bir haldeyim
Çok üzüldüm. Ama senin için süreç zor olsa bile seni cennette bekleyecek bir ruhun var, sana da vesile olur inşallah. Allah hayırlı ömür ve evlatlar nasip etsin.
Geçmiş olsun şimdiden …

Kizlar kabin boy bebek arabasi alan var mi? Simdi fark ettim ki aldigim arabanin ayak ortusu yok kisin kullanmak icin diktirilebilir bisey midir ki acaba 🧐
Online satılıyor öyle şeyler bak bitane link veriyorum bu oto koltuğu için olan. Bebeğin durumuna göre ana kucağına (oto koltuğu olarak kullanılana) alacağım ben
Besafe İzi Go Footmuff Kışlık Oto Koltuğu Kılıfı Lava Grey / Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bunların bebek arabası için olanları da var

Örnek olarak ekledim bitane

Çok üzüldüm. Ama senin için süreç zor olsa bile seni cennette bekleyecek bir ruhun var, sana da vesile olur inşallah. Allah hayırlı ömür ve evlatlar nasip etsin.
Geçmiş olsun şimdiden …
Aminn Allah razı olsun biz annesi babası olarak elimizden geldiğince evladimizin yanındayız dünyaya gelene kadar yaşarsa yada dünyada ne kadar yaşarsa ne sıkıntısı varsa ama en büyük dileğim rabbimden şifa onun mucizelerinden sual olunmaz evladimida inşallah nail etsin sizlerden ricam hepiniz gebesiniz duası mübareksiniz Ömer'imin şifası niyetine 7 gün içinde 70 bin adet dua topluyorum okurum diyen bana adet yazarsa çok sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2023-03-17-13-16-36-396_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-17-13-16-36-396_com.android.chrome.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar selam. Şuan 21+4 günlüğüz. Bu hafta başı detaylı ultrasonda doktor bebeğin baş ve karın çevresi geriden geliyor dedi (3/4 günlük bi gerilik) özellikle vurguladı doktoruna söyle diye. Gelişim geriliği söz konusu olabilir dedi. O an ne dediğini tam idrak edemedim sanırım heyecanlandım sonrasında araştırıp okuyunca baya bir korktum. 2 gün önce kendi doktoruma gittim tekrar ölçüm yaptı, ben haftasiyla uyumlu görüyorum şuan dedi 2 hafta sonra tekrar görüşelim dedi ama benim aklımdan çıkmıyor gerçekten çok huzursuzum. Sizin detaylı da böyle şeyler oldu mu karşılaştiniz mi böyle bi durumla

Selam kızlar. 22. Hafta bitmek üzere. 10 gündür her gün hissediyordum bebeğimi. Ama üç gündür ne yaptıysam hareketini hissetmiyorum. Bir şey olmuş mudur 😢 korkuyorum. Uzandığım zaman mutlaka hareket ederdi etmiyor. Normal mi sizce?

Selam kızlar. 22. Hafta bitmek üzere. 10 gündür her gün hissediyordum bebeğimi. Ama üç gündür ne yaptıysam hareketini hissetmiyorum. Bir şey olmuş mudur 😢 korkuyorum. Uzandığım zaman mutlaka hareket ederdi etmiyor. Normal mi sizce?
Canım korkma bende 3 gün hissetmedim doktora sordum senin hareketlerin çoğaldıysa hissetmemen normal dedi ama yinede doktoruna bi git baktır istersen

Online satılıyor öyle şeyler bak bitane link veriyorum bu oto koltuğu için olan. Bebeğin durumuna göre ana kucağına (oto koltuğu olarak kullanılana) alacağım ben
Besafe İzi Go Footmuff Kışlık Oto Koltuğu Kılıfı Lava Grey / Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bunların bebek arabası için olanları da var

Örnek olarak ekledim bitane
İkinci yolladigin olur gibime geldi bakayim ona sagolasin. 👍🏻 Gerci daha gelmedi araba belki magazada kendi markanin vardir arayip sormak lazim

X