2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Anladim canim
Sen ne yapiyorsun sesin cikmiyor hic hamilelik nasil geciyor
İşe baslattilar canım( bıraz yorucu ama ck sukur prilam iciyorum yksa cıkarıyorum hep bu ara afedersin kabızım bide:))) gecen bı kanama oldu korktum oda wcden zorlamakdan basurumda var ole işte cabuk yorulmam var Allahın ıznıle hepımız hayırlısışa tamamlayalım hep dualarımda bu grup

Eki Görüntüle 3209887
Kizlar kan tahlilimde enfeksiyon cikti doktor antibiyotik yazdi kulanan var mi
geçmiş olsun ben de bir aydır bu enfeksiyonla uğraşıyorum 17. haftamdayım hamilelikten önce hiç başıma gelmemişti iki defa acillik oldum ilkinde antibiyotik verdiler buna muadil bişeydi kullandım 3 hafta sonra tekrarladı tek kullanımlık saşe verdiler çok can sıkıcı bir durum inşallah bi daha tekrarlamaz

Ben de orucumu tutmaya niyetliyim insallah kusmalarım biter yoksa oruc da bozuluyordu kusunca sanırım. Baslarda bi deneyeceğim insallah tutabilirim.

Yaa çok sıkıntılı bi durum tansiyon geceden ne kadar yersek yiyelim sabaha aç uyanıcagız en önemlisi su da içemeyeceğiz bebeğe zararlı, ki dinimizce de tutulması zorunlu değil, bende tutmayı düşünmüyorum.

Ben yatmadan önce mutlaka bişeyler yiyorum dediğin gibi şimdi bile sabaha kötü kalkıyorum.Bu zamana kadar bırakmadım orucu ama şimdi o kadar saat imkanı yok tutamam.O gün işten eve dönemedim eşimi çağırdım.

Kızlar bebek ultrasona göre mi yoksa sat tarihine göre mi doğuyor ? Benim yavrum ultrasona göre 1 hafta ileride?

Kızlar bebek ultrasona göre mi yoksa sat tarihine göre mi doğuyor ? Benim yavrum ultrasona göre 1 hafta ileride?
Şimdiden belli olmaz sonradan aynı seviyeye de gelebilir canım hem sezeryan bile olsan son zamanlarda bebeğe göre gün veriliyor normalse de kısmet benim oğlumda doğum 5 aralıkta 3 aralıkta doğdu arkadaşımın 3 ocakti 25 aralıkta doğdu

Ben daha çok doğum iznini merak ediyorum onda nasıl karar veriliyo 32. Haftada ayrılıyoruz ya 32. Haftanın bitmiş mi olması lazım ve sata göre mi ultrasona göre mi bitmiş olması lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…