2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar size birşey sormak istiyorum ben diyelim ki bir şeyi canım çok istiyor o şeyi yiyorum ya sonra ondan tiksiniyorum bir daha görmeye bile tahammül edemiyorum ne olacak benim durumum 7 ay farklı yemeği nerden bulacağım ben

çok mu yiyosunki. Ben de tam tersi bi şeyi canimistiyor her gün onu yiyesim geliyor bi iki gün takıyorum ona bıkana kadar

Aynen sağlıklı olsunlar da hayırlısı ile gelsinler kuzucuklar

LadyMorganas valla cnm alınganlığım tutu grupta istenmediğimi fark etmeye başladım 2/3 defa listeye eklenmek için yazdım ama hep göz ardı edildim kırıldım…
canim bilgilerini beni etiketlerek yaz eklecem seni
Kapimiz herkese acik birbirimize destek olalim bu surecte

Merak etme canım kimse yaşattıklarını yaşamadan ölmeyecekler şükür ki oğulları yanımızda bizimle

LadyMorganas valla cnm alınganlığım tutu grupta istenmediğimi fark etmeye başladım 2/3 defa listeye eklenmek için yazdım ama hep göz ardı edildim kırıldım…
Öyle şey mi olur ay minnoş hamiş arada hepimize geliyorlar duygu dalgalanması yaşıyoruz ben de üyeliğimi iptal edip geri geldim sebebi bile yok hepimiz hepimizi istiyoruz öyle düşünme

Şu an ultrason görüntüleri tamamen normal ultrasonda mol düşündürecek bir şey yok ama şu ilk beta değerlerimin günde 2 kat artması parsiyel mol ihtimaliymiş. Leke, kanama vs hiçbir şey olmadı hiç
Canım inşallah değildir ya bi sabret bakalım hiç bir doktor normalde kese ve bebekten somra kolay kolay beta bakmaz snein ki neden baktı ki

Şu an ultrason görüntüleri tamamen normal ultrasonda mol düşündürecek bir şey yok ama şu ilk beta değerlerimin günde 2 kat artması parsiyel mol ihtimaliymiş. Leke, kanama vs hiçbir şey olmadı hiç
Doktor günde 2 kere beta bakma ihtiyacı neden duydu ki.
Kese sonrası bizde değer kaç kaç arttı bilmiyoruz bile

Okurken ağladım bende aynıyım çünkü
Annem hiç annelik yapmadı
Babamı kaybettim
Benimde kimsem yok
Ama güçlü durmak istiyorum yinede
Bazen olmuyor ama

Okurken ağladım bende aynıyım çünkü
Annem hiç annelik yapmadı
Babamı kaybettim
Benimde kimsem yok
Ama güçlü durmak istiyorum yinede
Bazen olmuyor ama
Allah sabır güç versin inşallah hepimize hepimizin içinde bulunduğu durumlarda zorluklar var rabbim güç versin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.

Allah sabır güç versin inşallah hepimize hepimizin içinde bulunduğu durumlarda zorluklar var rabbim güç versin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.
Çok teşekkür ederim hepimiz inşallah
Ben en çok doğumdan sonraki zamanı merak ediyorum desteksiz nasıl geçecek
Sadece eşim var yanımda o da memur olarak hep evde değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…