2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aşağıdaki benim testlerim sabah koyu olan açık akşam olan sizce yumurtlamis miydir?
Tam pik gibi gözükmüyor ama bazen böyle olabiliyor sen yinede bu akşamı değerlendir. Yarın tekrar bi test yap sıvı alımına dikkat ettin mi

Tam pik gibi gözükmüyor ama bazen böyle olabiliyor sen yinede bu akşamı değerlendir. Yarın tekrar bi test yap sıvı alımına dikkat ettin mi
2 saat öncesine kadar su vb içmeyi bıraktım ama sulu yemek falan yedik en iyisi ben yarın bir daha tekrarlayayim

Pazartesi kan testi vericem değerlerime baktırıp ona göre vitamin desteğine başlayacağım. Regenesis max ve D3k2 vitaminlerinden aldım.bekliyorum başlamayı.eşime de aynı şekilde kan değerlerine baktırıp başlatıcam.

Ovülasyon testi yapmıycam o beni çok strese soktu bu ay sadece ateş ölçerim diye düşünüyorum.ilişkiyi de bir dolu bir boş şekilde devam edicem. Üst üste olunca isteksiz ilişkiye giriyoruz ondan belki tutturamıyoruz. Gebelik testi de almıycam Şu an düşüncelerim bunlar İnşAllah uygulayabilirim

Aynen kafanın dağılması sana iyi gelecektir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…