2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence sen o işi hallettin 😂 bu karışıklıkta olmuştur İnşAllah 🤲🏻
Ne bılem yok ya hep çatlamanın oldugu gun bos kaldı ondan oncekı ıkı ayda oyle oldu catlamadan oncekı gun doluydu hep tutmadı yıne Allahın işi tabi belli olmaz ama sanmıyore 😂 test te yapasım yok burda gazlarlarsa belkı 😂

Kızlar bir de 26 ocak hem benim doğum günüm bebisim o gün tutunur bana inşallah 💜 diyordum ama kandilmis. Annanem evlenirken bana hep kandil günleri sakın birlikte olmayın çocuğunuz Allah korusun sorunlu olur diye söylemisti. Ama doktor 26 ocak sabahına değerlendirme yazdı. Internette de araştırdım kandil günü evli çiftlerin beraber olmasında sakınca yok demiş Nihat hatiploglu. Bu biraz içimi rahatlattı sizin düşünceniz nedir bu konuda. Sabahını degerlendirecegim doktorum öyle söyledi internette de annanemin dediği gibi birsey yazmiyor
Yanı sonucta Kuranda yasak olarak adet zamanı belirtilmiş , kandıl ezan okurken vs boyle bısey belırtılmemıs banada dıyen olmustu ezan okurken fln denk gelırse dıye de sonucta ıkımızde bırbırımıze helalız ne bıleyım ☺️ Bence degerlendırmelısın gusulunude alır o gecenın yuzu suyu hurmetıne duanıda edersın 🙌🏻

Yanı sonucta Kuranda yasak olarak adet zamanı belirtilmiş , kandıl ezan okurken vs boyle bısey belırtılmemıs banada dıyen olmustu ezan okurken fln denk gelırse dıye de sonucta ıkımızde bırbırımıze helalız ne bıleyım ☺️ Bence degerlendırmelısın gusulunude alır o gecenın yuzu suyu hurmetıne duanıda edersın 🙌🏻
Aynen canım degerlendirecegim dua mi da ederim. Doğum günüm o gün takvime göre de normal yumurta kontrolune göre de yumurtlama zamanım. Rabbim doğum günümde evladimi verir bana inşallah 🙏💜 bekleyen herkese verir inşallah

İlk defa duydum böyle bir şeyi ama sakıncası yoktur dinen bence kuzucum. Ezan okunurken falan da hep tereddütte kalırdım ama sonuçta dinen evliyiz ne sakıncası olacak ki🤣🤣
İlişki esnasında ezan okunmaya başladıysa bir aniden ayrılıp işten güçten konuşmaya başlıyoruz dfghjklkjhgfdxcghj

Bu ay farklı bişey deneyecek olan var mı kızlar. Ben mesela inofolic combi kullanıyordum günde bir tane ara vermiştim. Şimdi günde 2 tane kullanacağım 1 sabah 1 akşam. Ovülasyon testi yapıyorum bide
Merhaba ovulasyon testi kullanırken sabah farklı akşam farklı çıktı mı acaba

Eklentiler

• IMG_20230122_190908.jpg
    IMG_20230122_190908.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20230122_112236.jpg
    IMG_20230122_112236.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 43
X