2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aboo 3 şubat mı çok etken değil mi ya bilmiyorum ki 18 ocakta yapmadım bir tek onun dışındakilerde silikti 19 ocakta cok az pembelik vardı kafam karmakarısık oldu ama akıntım olmadı hiç

Kizlar merhaba, pcos hastasiyim. Regliden itibaren 14. Gun doktora gittim hic yumurtan gelismemis dedi. 23. Gunu tekrar gel bi bakalim gec yumurtalayacaksin galiba dedi. Ben de yememe icmeme dikkat edip mfk urunlerine basladim ayni gun. 21 ve 22. Gun yani bugun ovuslasyon testi yaptim. Yorumlar misiniz? Bir de yumurtaliklarimda ara ara agri var. Yarin sabah dr kontrolum var insallah yumurtan buyumus der testlere gore ne dersiniz?

7 gun once buyumus yumurta yoktu, bu testlere gore daha 2 3 gunum var gibi sanki allah insallah buyumustur de . Pik gormek icin illa t cizgisi c den daha mi koyu olmali

Ovulasyon beni de aşırı stres yaptı, hatta biraz önce eşim de dedi. Önümüzdeki ay sakın bunlarla uğaşmayalım bir dolu bir boş bırakırız bakarız dedi. Ancak her sabah alarm kurup ateş ölçmek de bana stresli geliyor. Valla tamamen koyvermek istiyorum snaırım.

Ateş takibinden keyif alan bir tek ben miyim acaba arada bakıyorum önceki aylarla kıyaslıyorum eski topiclere gidip gebe kalanların tablolarıyla kıyaslıyorum kaçıncı gün pozitifi yakalamışlar falan diye bildiğin vakit geçiriyorum öyle yani

Aboo 3 şubat mı çok etken değil mi ya bilmiyorum ki 18 ocakta yapmadım bir tek onun dışındakilerde silikti 19 ocakta cok az pembelik vardı kafam karmakarısık oldu ama akıntım olmadı hiç
Evet kuzum ben hesaplamama göre 13. Gün pikti 14. Gün çatlama oldu bugün 15. Gün döngümün 27-28 günde bir regli oluyorum, bu ay 13. Gün yumrtlama gördüm geçen ay 15. Gün yumrtlama görüşmüştüm, bakaalm 4 şubata kadar bekleyeceğim ateşi de takip edeceğim, Yumrtlama pik olduğu günün 14. Gün sonra regli oluyorum ben oda 3 şubata geliyor 3 şubatta olmazsam 4 şubatta ateşimde düşmezse test yapacağım canım ,

Yaklaşmış ama pik değil canım yarına yap bence yarın pik gösterecek gibi,

Hadi bakalım inşallah bu aya daha güzel sonuçlar alırıx vallahi ben kaçırmış olabilirim ateşin yükseldimi canım

Ben sabahları namaza kalkıyorum o saatte ölçüyorum yani ateşi ölçmesemde kalktığım için ateş ölçmek bana sorun olmuyor Bir dolu bir boş ve vitamin desteği ile stressiz ay daha verimli geçecektir. Kendini nasıl daha rahat hissediyorsan öyle yap tabiki

Ya kızçelerim haftasonu o kadar koşuşturma geçti ki tek testi bile zor yaptım saatleri bayağı kaydı fark ettiyseniz bugün uygulamada da yumurtlama günü tahmin ediliyordu ama pik değil sanki hala, ateşim de dünle aynı yumurta gelişmese gittikce koyulasmazdi herhalde dimi niye pik goremiyorum ben kaç gün oldu melisaa93 trueliving_ Tikabasa sevayd ve ovuden anlayan diğer kizcelerr

Eklentiler

• IMG_20230122_215808.jpg
    130,4 KB · Görüntüleme: 48
Aslında şöyle, sıkıntı sabah alarm kurup kalkmam değil, yaparım ancak yanımda eşime rahatsızlık vermek istemiyorum çünkü ateş ölçümünde kıpırdamayın, yataktan kalkmayın vs falan yazmışlar. Bendeki cihaz ötüyo vik vik vik diye.

Allah kabul etsin namazlarını da canım benim.

Stresten gecikebiliyor benim de 19.gün oldu. Bu ay regl bittikten sonra spor ve yumurtlama masajı yapıcam erkene çekmek için. Sende denemek istersen. Ama şu an senin yapman uygun olur mu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…