2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kız açık saçık garip şeyler mi yazdın da özelden yazdınortaya yazsaydın herkesin tecrübesinden faydalanırdın belki o açıdan
Hahah daha neleeeer ondan değil tatlım uzun yazdım bide başka bişey yüzünden sonra sanada yazarım bebiş şaka yana teşekkür ederim kızlar gerçekten yardımlaşmak çok güzel

Yarın kaset testle tekrarla canim bence varsa çıkar hakkında hayırlısı

Zaten hafta sonu diye komple evi dip köşe temizledim agrım da var ama uMrumda bile olmadı terapi gibi geldi yarından sonra dediğin gibi kendime gelirim şimdi düşünüyorum bu ay olurunami birakayim yoksa biseyler mi deneyeyim sen farkli bisey yapacakmisin

Canım ovulum cuma bitti o zmaana kadar değerlendiremedim bir gün test yapmadım acaba diyorum o gün yumurtlamıs olabılır miyim diye döngümün 10. Günü
Canım normal çatlama günlerin o civarlardayss olabilir tabi neden olmasın ama ateş tablona göre olmamışta olabilir, bence değerlendirmeye devam et

Canım normal çatlama günlerin o civarlardayss olabilir tabi neden olmasın ama ateş tablona göre olmamışta olabilir, bence değerlendirmeye devam et
Geçen ay 13tü ondan önce 17 bu ay 10 olursa benim içinde bir ilk olacak ateşten hiç anlamıyorum öyle mi diyorsun testede devam ediyorum canım

Geçen ay 13tü ondan önce 17 bu ay 10 olursa benim içinde bir ilk olacak ateşten hiç anlamıyorum öyle mi diyorsun testede devam ediyorum canım
Bence devam et canım muhtemelen önümüzdeki bikaç gün içinde olacaktır ateşte zaten çatlamadan sonra yükselecek , teste devam et hemen denk gelir inşallah

Benim yaş 29 biraz daha bekliyim diyorum tüp bebek için. Pcos hastasıyım ben fakat garip benimki hiç adet düzensizliği falan yaşamıyordum.. kontrole gittiğimde öğrendim pcos olduğumu.
Çok şükür bende zamanında oluyorum bir geçen ay şaştı pco sabahtan beri okuyorum onu bana glifor verdi bir doktor diğeri inositol verdi klomene bugün başladım haftaya pazartesi kontrol var hayırlısı umutsuzluğa kapılmayalım pco olup hamile kalan da çok

İlk defa duydum böyle bir şeyi ama sakıncası yoktur dinen bence kuzucum. Ezan okunurken falan da hep tereddütte kalırdım ama sonuçta dinen evliyiz ne sakıncası olacak ki
Uff sorma benım annemde soyledı bana bunu aklımıza boyle degısık seyler sokuyorlar cok kızıyorum.ovulasyon ısını ogrenınce banada yazarmısın askım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…