2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bence devam et canım muhtemelen önümüzdeki bikaç gün içinde olacaktır ateşte zaten çatlamadan sonra yükselecek , teste devam et hemen denk gelir inşallah
İnşallah ya dediğin gibidir kaçırdıysam üzülürüm vallahi canım

Bende adetim bitsin bi tekrar değerlerime batıracak d vitaminim çok düşüktü bir aydır kullanıyordum bakalım artma olmuşmu bide takviye biseyler yapayım bu ay diyorum bal çörek otu tarçın karışımı bide burda duydum süt maydonoz buharı onuda deneyeyim sonuçta kaybedeceğim bisey yok onu deneyenlerin çoğu hamilelik yakalamış belki bizede yarar

Evet ama sen ne olur ne olmaz bu akşamıda değerlendir
Dünü de bugünü de değerlendirdim dün de test yapmıştım ama sonucuna bakmadan atmıştım bugün çöpten geri alıp baktım o da bu şekilde çıkmış

Eklentiler

• IMG_20230122_201156.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 43
L lavinya- canım sen yumurtladın mı
Canım ovülasyon yapmadım ama akıntıma ve ateşime göre perşembe cuma günü akıntım vardı cuma daha da yoğundu aşırıydı cuma pik diye düşünüyorum cuamrtesi günü çatlama olmuştu bi kademe ateşim artmıştı dün bugünde minik minik geldi akıntım ama çok çok az çatlama bitinceki akıntı, 3 Şubat bat tarihim bakalım bu ay olacak mı, senin oldu mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…