2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Amin inşallah hepimiz verelim güzel haberleri

Bugün regl günümdü olmadım beklemedeyim regl iki gün kala erken gebelik testi yapmıştım negatif çıkmıştı Suan test yapmaya korkuyorum ne yapsam bilemedim
adetten üç gün önce özel hastanede kan verdim 1.2 çıktı pazar günü regl günümdü olmadım pazartesi sabahı sağlık ocağında kan verdim ve kaset test yaptım aşırı silik çıktı ve hemen çıktı. bu sabah sonuç çıktı kan testi sonucu 0.1 çıktı negatif yani ama adet günümden beri regl sancıları çekiyorum fakat olmuyorum ilk defa böyle bişey yaşıyorum ergenlikten beri ne zaman sancım olsa hemen gelirdi kırmızılar ve göğsümde iğne ucundan birazcık daha büyük kararlamalar var. kolumu kaldıracak halim yok ve aşırı sinirleniyorum herşeye ne yapacağımı bilmiyorum başka hastane de bidaha mı kan versem.

Cnm bnce kan verme olsa çıkardı
Adetimi bekle

Eklentiler

• 7052E0F0-127D-4D1E-82F3-804DAFDC1EA0.png
    177,1 KB · Görüntüleme: 69
Ateş takibi yapan arkadaşlarim size birşey sormak istiyorum ben birkaç gündür 3.30 4 gibi uyanıyorum ateş olcuyorum mesela 36.3, sonra yarım saat sonra anca uyuyorum saat 6.30-7 arasi uyanıyorum 36.5 çıkıyor. 2 saatlik uyku olduğu için dikkate almıyordum ama size sormak istedim hangisini takip etmeliyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…