2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Selam kızlar. Gebelik haberi alan arkadaşları tebrik ederim. Rabbim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻 Çarşamba günü keseyi görmeye gidiyoruz bizde çok şükür 🥰🤲🏻 betamiz 2876 çıktı bugün 🥰 yolk sac ne zaman görünüyor? Bebeği ne zaman görüyoruz? Tecrübeliler size sesleniyorum 🥰

Selam kızlar. Gebelik haberi alan arkadaşları tebrik ederim. Rabbim hayırla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻 Çarşamba günü keseyi görmeye gidiyoruz bizde çok şükür 🥰🤲🏻 betamiz 2876 çıktı bugün 🥰 yolk sac ne zaman görünüyor? Bebeği ne zaman görüyoruz? Tecrübeliler size sesleniyorum 🥰
Canım anneler gruplarına sor bence burda pek kimse kalmadı zaten gemi kaptanı ya da faresi olarak hala batı bekleyenleri ve listeyi kapatmayı bekliyorum ben de 😂😂

Maşallah subhanallah tebrik ederim Allah kucağına almayı nasip etsin 😍 öyle yapıcam eğer artmaya devam ederse 6.haftada gitmeyi düşünüyorum Allah nasip ederse 🤲🏻
En güzeli geç gitmek stres olmuyorsun boşuna delip desmiyorlar v.s bnm lekelenmem olmasa daha da gitmezdim hala devam ediyor bakalım sonuç ne olacak

En güzeli geç gitmek stres olmuyorsun boşuna delip desmiyorlar v.s bnm lekelenmem olmasa daha da gitmezdim hala devam ediyor bakalım sonuç ne olacak
Fitil verirler belki beni arkadaşım doğumuna kadar lekelenmeleri sürdü fitil koymadığı zaman hemen başlıyordu lekeleri şükür sağlıklı doğum yaptı 😌

Merhaba herkese bu platformun biraz yabancisiyim uzaktan bakar yorumları okurdum ilk defa yazıyorum. Şubat ayı için bende bekliyorum. 13-14 yumurtlama 15 i çatlama oldu dayanamayıp erkenden innovitanin testini yaptım çok gölgeli ama gözle görülür çizgi vardi yarın tekrar yapicam innovita hep güvenilir geldi bana göre ovulasyonu da onunla yapmıştım ama gebelik testinde kuruma çizgisi gibi bı durum var mı ?

Merhaba herkese bu platformun biraz yabancisiyim uzaktan bakar yorumları okurdum ilk defa yazıyorum. Şubat ayı için bende bekliyorum. 13-14 yumurtlama 15 i çatlama oldu dayanamayıp erkenden innovitanin testini yaptım çok gölgeli ama gözle görülür çizgi vardi yarın tekrar yapicam innovita hep güvenilir geldi bana göre ovulasyonu da onunla yapmıştım ama gebelik testinde kuruma çizgisi gibi bı durum var mı ?
Başka test varsa onu yapın bence, bende iki defa çizgi çıkardı. Geçen ay tam kuruma gibi değil pembeydi hatta. Ovulasyon testleri iyi ama gebelik testi için aynı şeyi söyleyemiyorum

Fitil verirler belki beni arkadaşım doğumuna kadar lekelenmeleri sürdü fitil koymadığı zaman hemen başlıyordu lekeleri şükür sağlıklı doğum yaptı 😌
Bnde progestan hap kullanıyordum oğlumda ama bunda daha kalp atışı duyulmadığı için sadece vitamin verdi nasip ya herşeyin hayırlısı 😊

Pcp yoksa evet ilaca gerrk yok dikkt etmekle duzelir ama zten ama duzelmesse ozmn iki aylik ilac veriyorlr bana ogle ypmislrdi sonra duzelnce brakmstm. Hayislisi ins
İnşallah canım sağol. Herhangi bir şeker olduğunu dair teşhis koymadı doktorlar. Sadece dikkat et dediler. Ama ailemde var şeker hastalığı ve onun için ara ara kontrol ettiriyorum şekerimi.

Pcos var bende doktor amh için bi yorumda bulunmadı ama internette pcoslarda 4e yakın 4ten büyük çıkarmış
Pcos olduğun bilindiği halde mi bide 0 çıktı . O zaman hepten boşuna telaşlanmışsın canım .asla mümkün olmazmış şu vakitte.her şeyin başı sağlık inşallah tez vakitte sen de verirsin güzel haberini🤲

X