2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Belirtilerimiz cok benziyor. Dedigim gbi bende o ay sanki karnmi carpsam kanama gecircem gibi hissederdim dha adetime on gun vardi arkdsm anlatiyir iste ben icimden kiskis guluyorm sen kons kons bn zaten hamikeyim diye :) ne guzel gnlerdi bee yarim kaldi Rabbim saglikla yasstsin insaallah bize isteyen herkese aminnn
Bn uc sene ara verdim cocuk isine oyuzden suan tam kestiremiyorum ama sanki umit var gbi cnku 4-5 aydir deniyorum duzgun degerlendiremesmde boyle kasik agrm ve ozelkle bel agrm olmamisti
Kafami karistiran bir kistim vrdi dr buyuk dedi 5 cm dr buyuyeblr takip dedi acaba diorm buyudumu

Sağ sağlim kucağımıza almak nasip olsun inşallah ağrıların artarsa o zaman dr a gitmekte fayda var

Sağ sağlim kucağımıza almak nasip olsun inşallah ağrıların artarsa o zaman dr a gitmekte fayda var
Suan uc gundur full agriyor ama zaten adet olmaz isem gidecegim kistim kuculmesse adet olmuorm cnku ve kistle hamilelik belirtileri birebir ayni migde bulantisina kadr benzer. Bakalm hakkimizda hayirlisi insaallah aminnn

Kizlar selam neredeyse sabah olacak uykumdan uyaninca bir telefona bakayim dedim 2 negatif asilama 3 negatif tup bebekten sonra arkadasmin bebeginin oldugunu gordum. Esinde sperm sayisi bildigim kadariyla sifirdi. Ama umut her zaman var. O yuzden sizde insallah en kisa zamanda hamis olacaksiniz bunu unutmayin

Bence umut hep var canım bende bu ay olmaz diyodum ama düşük değerde olsa kimyasal olma riskide olsa hamileyim allahtan ümit kesilmez

Kızlar dünki test kesinlikle bozuktu beni boşuna strese soktu çizgi yok diye çünkü saatler sonra çıkmıştı ikinci çizgi ben bile zor görecek şekildeydi üzülüp dolaba koydum taa sabaha anca koyulaşmıştı aynı markadan bugün yine yaptım çünkü malum bütün eczaneler bunu satıyor resmen şimdi yaptım 5-6 dakkada bu hale geldi test koyulukta yani git gide koyulaştı 5-6 dakikada ama diğer çizgi hemen çıkmaya basladı yani 5-6 dkdada koyuluğu tamamladı dün 21di değer hala umut varmı sizce sağlık ocağınada ben randevu almıştım onada gidicem bugün iptal etmedim sonucta 2 günde bile kaç kat arttığı oluyor illaki 1 gündede oynama olur değerde diye düşünüyorum

Eklentiler

• 4D25E826-AC07-477A-B6FE-064CEC6C52BF.jpeg
    131,4 KB · Görüntüleme: 71
Buda yan yana getirdim battan 1 önceki testle

Eklentiler

• 2131B7CA-D0B5-4240-8E46-64BFF6226C44.jpeg
    167,5 KB · Görüntüleme: 69
  • FB2B2765-E40C-496C-A5A1-CAEBBFB28732.jpeg
    130,9 KB · Görüntüleme: 73
Teşekkür ederim. Burada bir üyenin doktoru silikleştikten sonra bir hafta daha devam edin değerlendirmeye demişti. Yani pik öncesi ve sonrası bir hafta önemli demek ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…