2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Psikolojik mi acaba diye de düşünüyorum aslında 😔bugün iş yerimde vücut ağrımdan dolayı zor çalıştım

Kızlar şimdi tüm bilgilerimizi toplayıp, çocuk yapma aşamasında yanlışsız bir ay diliyorum kendime :)
Dün regl bitti dolayısıyla bugün ovülasyon takibine başlıyorum bismillah :)
yumurtlamayı görene kadar eşimle karar verdik yanaşmak yok,kaliteli olsun diye,sonrasında yumurtlama günü ilişki ve çatladıktan sonra da bir hafta sık ilişki düşünüyoruz
Bu hafta yemem içmem gereken ya da eşime yedirmem gereken ne var bilginizle aydınlatır mısınız?
Bu arada kan testlerimi yaptırdım prolaktin yüksek sadece
eşim de gidecek inşallah sperm testi vermeye, başka sorun var mı daha bilmiyoruz
Hsg de çektireceğim ama bu ay böyle bir üstüne düşerek son kez deneyelim diyoruz
Bebişli bir ay diliyorum herkese
Cnm sana tavsiyem pik dennince koyulasmaya basladiginda baktin pik yakin yarin veya ertrsi gun olur ogunde iliski tabsiye ediyorum bn hamile kaldigim ay pikden onceki gunleri pik onceki gunu ve pik gununu degerlendirmistim siliklestikten sonra bir iki gun daha ihtimal var diye dusunuyorum ama iyice arastirmak lazım

Cnm sana tavsiyem pik dennince koyulasmaya basladiginda baktin pik yakin yarin veya ertrsi gun olur ogunde iliski tabsiye ediyorum bn hamile kaldigim ay pikden onceki gunleri pik onceki gunu ve pik gununu degerlendirmistim siliklestikten sonra bir iki gun daha ihtimal var diye dusunuyorum ama iyice arastirmak lazım
Benim değerlendirmelerim bu şekilde oldu inşallah tutturmuşuzdur bu sefer 😀

Eklentiler

• DAC8F5EE-7073-4062-B656-8AD04C87451F.jpeg
    DAC8F5EE-7073-4062-B656-8AD04C87451F.jpeg
    43,9 KB · Görüntüleme: 62
Benim değerlendirmelerim bu şekilde oldu inşallah tutturmuşuzdur bu sefer 😀
Benimde 20. Gun pik 19-20-21. Gunlerimi degerlendirmistim yani yakiniz ayin 16-17-18 ini degerlendirdim
🙏Degerlendirecegimiz en guzel gunleri degerlendirmisiz hatta siz cok daha iyi yapmissiniz gerisi Rabbimden insaallah hamis oluruz amin amin aminn

Benimde 20. Gun pik 19-20-21. Gunlerimi degerlendirmistim yani yakiniz ayin 16-17-18 ini degerlendirdim
Benim oralar biraz karışık. Geçen ay 20 gün kanamam durmadı damla damla geldi dr gittim enfeksiyon tedavisi gördüm bitti . Bu ay adet olmadım kasık ağrısıyla 33. Gün test yaptım pik gördüm. Takvimde bir sonraki adetimi ayarlamak için adet oldum diye işaretlerim o yüzden günü öyle gözüküyor ama normalde 33. Döngü Günü pik gördüm

2 gün kasıklarım ağırdı bacağıma vurdu hep ağrısı bugünde Adet sökülürken bi ağrı olur ya derinden o ağrıyı yaşıyorum o yüzden acaba adetmi olacağım diye sordum çünkğ daha 3-4 gün geçti yumurtlama üstünden
Bendede iki uc gundur bel agrisi var bgun baya hissettiriyo sandalyede oturamadm o derece, sag kasik agrim var, alt karin agrim var, 3. Gun bnmde rahimde agrm vrdi sonra geçti. Bgun ani harktlerde basim dondu. Az midem bulanior ve gogus hassasiyetm vr ama bunlar hep vr

Bendede iki uc gundur bel agrisi var bgun baya hissettiriyo sandalyede oturamadm o derece, sag kasik agrim var, alt karin agrim var, 3. Gun bnmde rahimde agrm vrdi sonra geçti. Bgun ani harktlerde basim dondu. Az midem bulanior ve gogus hassasiyetm vr ama bunlar hep vr
Çok erken mi bilmiyorum ama inşallah bebişten dolayıdır bu belirtiler 🙏🏻

Benim oralar biraz karışık. Geçen ay 20 gün kanamam durmadı damla damla geldi dr gittim enfeksiyon tedavisi gördüm bitti . Bu ay adet olmadım kasık ağrısıyla 33. Gün test yaptım pik gördüm. Takvimde bir sonraki adetimi ayarlamak için adet oldum diye işaretlerim o yüzden günü öyle gözüküyor ama normalde 33. Döngü Günü pik gördüm
Anladım bende gecen ay 20. Gun adet oldum piki beklerken
Bu ayda sukur 20. Gun pik gordum
Enfeksiyon evet gec birakiyor benimde suan korkum kist veya enfeksion acaba ondanmi bukadar kasjk agrim vr o zamanki belirtiniz neydi

Çok erken mi bilmiyorum ama inşallah bebişten dolayıdır bu belirtiler 🙏🏻
Bn hamile kaldigim ay en gec 3-4 gun sonra hamile oldgmu anlamistm hatta tutugu gun sabaha kdr karnm agridi uyuyamadm ordan anladm sonra zaten belim agridi kasik agrisi batmasi o sekilde devam eden belrtilerm vardi ama emindim icime dogmustu en cokta....

Anladım bende gecen ay 20. Gun adet oldum piki beklerken
Bu ayda sukur 20. Gun pik gordum
Enfeksiyon evet gec birakiyor benimde suan korkum kist veya enfeksion acaba ondanmi bukadar kasjk agrim vr o zamanki belirtiniz neydi
Bende üşütmüş olabileceğimi düşünüyorum sürekli gazım var gibi bi şişkinliğim var. O zaman ağrım olmadı olmam gereken zamanda adetimi oldum ama kanama çok azdı uzun sürünce dr gittim duphaston antibiyotik ve fitil kullandım

Bn hamile kaldigim ay en gec 3-4 gun sonra hamile oldgmu anlamistm hatta tutugu gun sabaha kdr karnm agridi uyuyamadm ordan anladm sonra zaten belim agridi kasik agrisi batmasi o sekilde devam eden belrtilerm vardi ama emindim icime dogmustu en cokta....
Ya bişey diyim mi bende sanki bu sefer oldu diye düşünüyorum içimde garip bi sevinç var. Pik olduğu günün akşamı silikleşti testim ertesi gece bende kasık ağrısından uyuyamadım özellikle sol kasığım ağırmıştı şimdi ikisi birden ağırıyor ama sol tarafta bi basınç hissediyor gibiyim

X