2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Tabi tabi 3.günü gidiyorsun canım alttan muayene ile bakıyor sayısını yapısını söylüyor hikayeni varsa eski tahlillerini de götürürsün yoksa yapar zaten ilk etapta klasik fsh lh a bakar
AA bunu bilmiyor dum bak bilgilendirmenin en güzel faydası geçen ay bademcik oldum gebelik şüphen varmı dedi var dedim hormon testlerine bakmıştı lsh falanda vardi tahlillerin iyi gebelik yok sadece B12 düşmüş onada iğne verdi birde muayene olayım düşük vs olmadı iki gebeliğim oldu normal di onlarda uğraşmadım hiç eskiye dair bir bilgi yok ama 8 ay önce rahim ağzında minik bir polip vardı kanamam durmadı onu uyusturmadan aldılar o etken olabilir mi yani ?elimde bu lekelenme kanamaya dönerse cumaya randevu alayım olmadı çok teşekkür ederim canım

Rica ederim canım ne demek belki de o poliğ engeldi ve inşallah engel de ortadan kalkmış olmuştur.

Uzun zamandan beri ilk defa son üç aydır günü gününe düzenli regl oluyorum. İçtiğim bitkisel karışımın çok faydası oldu bu konuda.
Şimdi bu aydan o nedenle çok umutluyum.
Aksini şimdi düşünmek istemiyorum.
İnşallah buraya sevinçten zıp zıp zıplayarak müjde yazmak da nasip olsun.

Ne içiyorsunuz acaba

Merhaba polip bendede var 2 çocuğum var 3. İstiyorum bir yılı geçti olmadı polip hamileliği engel dedi doktorum olsa bile düşer dedi benden biyopsi yapılmak için parça alındı sonra kendiliğinden düşer dedi polip için öyle birşeyler karşılaştınmı acaba

Canım azönce eve geldiğimde kıyaslama yapayım dedim 3 testim arasında. Birazda fotoğrafta kontrast ayarı oynama falan yaptım. Bişey anlamadım ben bu testlerimden. Seninkilerde böyle mi ? Sırasıyla 11-12-13. günler
birebruli

Eklentiler

• B192BD53-4868-4616-A376-9FF634229D82.jpeg
    186,5 KB · Görüntüleme: 57
Canım ben bugün yaptım sadece onda da hiç silik çizgi falan çıkmadı. Benim 13.günümdü bugün. Yani tek test yaptım ben. Regl tarihimi beklemeyi düşünüyorum

Test yapsaydın canım keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…