2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhaba canım. Yumurtlama gününe kadar ilişki olmaması sperm sağlığı açısından iyi olmazmış. 3-4 günden fazla boşalma olmazsa sper kalitesi bozulup bayatlarmış bilgin olsun. Tabi yine sana kalmış bir durum. Yeme içme konusunda da yumurtlamadan sonra 1 hafta boyunca hergün 1 adet avokado öneriliyor deneyebilirsin. Eğer ovülasyonda da 2 günden fazla yumurtla görüp hala çatlama göremiyorsan 3 adet havuç yemek çatlamayı sağlayabiliyormuş.
Yaptık yaptık olmadı bu sefer bekletip de yapalım bakalım :)
Avokado da deneyeyim bu yumurtlama sonrası o zaman
Teşekkür ederim..

Kızlar merhaba ovulasyon takip ettim bu ay hergün yaptim hep silik çıktı daha sonra bugün kahverengi leke geldi adet oluyorum sanırım normalde döngüm 34/35 gün bir kere 5 inde birliktelik oldu ülke durumların dan bat27 Şubat sanırım regl geliyor değilmi? yumurtlama günü bende ikisi hiç koyu olmadı anlayamadim yumurtlama gününü

Kızlar merhaba ovulasyon takip ettim bu ay hergün yaptim hep silik çıktı daha sonra bugün kahverengi leke geldi adet oluyorum sanırım normalde döngüm 34/35 gün bir kere 5 inde birliktelik oldu ülke durumların dan bat27 Şubat sanırım regl geliyor değilmi? yumurtlama günü bende ikisi hiç koyu olmadı anlayamadim yumurtlama gününü
İnşallah yerleşmedir

Sanmıyorum kuzum ya bir kere oldu birliktelik birde yumurtlama takibinde ovulasyon iki gün hafif çizgi çıktı sanırım hep silik onuda anlayamadım hergün yaptim adetten sonra ki gün bugüne kadar
Valla canım sağlıklısı ne ise hayırlısı ne ise o olsun beklemekten başka şansımız yok

Cnm sen bayaadır yoksun
Ovulasyon yapıyordun evet
Bizede atacaktın

adet bekliyorum canım ya diş çıktı başıma bide bir sürü iğne aprı kesici antibiyotik kullanıyorum önümüzüdeki ayı etkilemez inşallah ta adet olduğumda aşılamaya gitçem kısmet olursa
Diş çok zor gerçekten tedavilerini bitirmeden gebe kalma derim sonra çok sıkıntı çıkarıyor. Ben de gebelik planlamadan hepsini halletmiştim eşim sağolsun🤭 güzel haberlerini alırız inşallah 😊

Regl ikenmi bakıyorlar canim ben hiç baktirmadim ona göre randevu alayim
Tabi tabi 3.günü gidiyorsun canım alttan muayene ile bakıyor sayısını yapısını söylüyor hikayeni varsa eski tahlillerini de götürürsün yoksa yapar zaten ilk etapta klasik fsh lh a bakar

Diş çok zor gerçekten tedavilerini bitirmeden gebe kalma derim sonra çok sıkıntı çıkarıyor. Ben de gebelik planlamadan hepsini halletmiştim eşim sağolsun🤭 güzel haberlerini alırız inşallah 😊
Canımsın sağolasın valla ben gebeliği geçireyim idare ederim diyordum aynen senin gibi eşimin ısrarıyla acısız girdim perişan halde çıktım gece acile gittim ağrıdan iğneyle zor bela durdu antibiyotik kullanmaya başladım. Belki böylesi hayırlıdır 🤲

X