2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Testın varsa yarında dene ama evet pozıtıf kuzum

Evet canım ben de böyle düşünüyorum ben de evlenmeden önce özelde muayene olmuştum sağlıklı mıyım öneriler var mı vs diye yumurtalar güzel sağlıklısın dedi yolladı ben de ne bileyim 1.5 yıl korundum zaten sağlıklıyım diye yine özele giderim çalışıyorum çok yoğun şekilde hafta sonu gidebilirim ancak bu süreç çok maliyetli farkındayım umarım yormadan üzmeden gelir güzel haberlerimiz

Merhaba herkese

2 buçuk senelik evliyim, korunma şekli kondom idi. Aralık 2022 de korunmayı bıraktık, fakat tam yumurtlama günlerini degerlendirememiştik. Ocak ve şubat aylarında değerlendirdik fakat tutmadı. Tutup tutmamasından ziyade adet döngümün tamamen değişmesi beni çok düşündürüyor. Hamileliğe hazırlık döneminde benzer durum yaşayan var mı?

Şubat ayında ovulasyon takibi yapmıştım ve tam 8 şubatta pik gördüm. 9 şubatta test yaptığımda çizgi silikleşmişti yani catladıgını düşünüyorum. 14 gün ileri sayarsak en erken 21 Şubatta adet olmam gerekirdi ama ayın 15 inde leke geldi. Üç gündür az az kahverengi leke gelmeye devam ediyor. Gerçekten bu kadar erken olmasına anlam veremedim ve endişelenmeye başladım artık. Benzer durum yaşayan varsa ve tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim. Doktor muayenesine gitmiştim herhangi bir problem yok.

Aralık: 28 gün
Ocak : 26 gün

Canım ben yazamadım grip atlattım bu süreçte bir de uygulama dan giriyordum kolay oluyordu şimdi girilmiyor nedense.Neyse durum güncellemesi yapayım bugün gittim doktora keseyi karından ,bebeği vajinal ultrason dan gördük atışlarını beklemiyordum sürpriz oldu o da. 5.5 mm dedi doktor5+4 haftalık görünüyor dedi şimdilik durum böyle halsizlik had safhada bir de bulantılar başladı.hastalık bitti en azından artık,inşallah daha çok burdayım tüm kalbimle darısı isteyen herkese olsun

Benzer bir durum benim de başıma geldi aklımda bir sürü ihtimal oldu çünkü hayatımda ilk defa bu şekilde regl olmuştum.Doktora gitmedim gebelik testi yaptım negatifti.bir sonraki ayı bekledim ve ovülasyon testi ile takip ettim yumurtlama yı.değerlendirdim ve yumurtlamadan 12 gün sonra pozitifi gördüm.Tabi ilk etapta doktora gitmeni tavsiye ederim ama stres yapmaman için kendi yaşadığımı yazmak istedim.Regl günleri bir çok faktörden etkileyebiliyor sanırım aklına kötüyü getirme hemen

Hamile olabilirsin belki 2 ay önce 3 4 gün lekelenme yaşadım erken olucam sandim gebelik testinde kanda pozitifi gördüm lekeden 4 gün sonra filan yerleşme olabilir

Sizi umutlandirmak istemem ama adetlerinizin kısalmasi rahim gebeliğe hazirlandiği icin ve lekelenme gebelikte olağan bir durum güzel haberlerinizi bekliyorum

Bende seni merak ediyordum canım benim yumurtlamayla aynıydı bat aklimda kalmis olsun bidahaki aya insallah alicaz güzel haberleri
Sen naptın kuzum biliyor musun içimden geçirdim senin görüp de bana yazacağını inşallah hayırlı bir zamanda sağlıkla gelir canım benimmm

Sen naptın kuzum biliyor musun içimden geçirdim senin görüp de bana yazacağını inşallah hayırlı bir zamanda sağlıkla gelir canım benimmm
Yaa inan niye bilmiyorum hep aklima geliyosun Benim yumurtlama akintim ağrım filan baya çok bu ay testim vardi bi kac tane yaptım tam pik goremedim bugun sonuncudada gormedim gecen ay gördüm de ne oldu gayet güzel degerlendirmistjm filan olacağı varsa olur zaten gözüyle bakıyorum artık bu ay pek ümitli değilim

Amin canım inşallah. Benimde bel ağrım var hâla devam ediyor. Bazen de karnımın alt kısımlarında ağrı oluyor ama uzun sürmüyor bu ağrılar.Sen başka belirtilerin olunca bilgi verir misin?

Amin canım inşallah. Benimde bel ağrım var hâla devam ediyor. Bazen de karnımın alt kısımlarında ağrı oluyor ama uzun sürmüyor bu ağrılar.Sen başka belirtilerin olunca bilgi verir misin?
Ben hamikeyken ilk belirtim bel ve karin agrisiydi insaallah hamileliktir zaten oyle ise kasik batmasi baslar yakinda bana ole olmustu ve adetr iki gun kala gogus acisiyla uyandm test verdm pozitifti.
Rabbim hepimize nasip etsin insaallah aminnn

Ben hamikeyken ilk belirtim bel ve karin agrisiydi insaallah hamileliktir zaten oyle ise kasik batmasi baslar yakinda bana ole olmustu ve adetr iki gun kala gogus acisiyla uyandm test verdm pozitifti.
Rabbim hepimize nasip etsin insaallah aminnn
Ayy inşallah canım burdan okudukça umudum çok artıyor. Bat 26 Şubat yani bu belirtiler için erken mi diyorum bazen. İğnenin etkisi devam mı ediyor. İğneden mı diye düşünüyorum. Umutlanmakda istemiyorum bir yandan da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…