2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım sen ne yaptın seni de etiketlemiştim sanırım son durumu sormak için ama yazdıysan gözden kaçırdıysam bilmiyorum
8-9 gün geçti hâla adet olmadım test de 3 gün önce falan negatifti kimyasallarda da öyle geç döllenme olmuştu belki bir nebze diye hâla umudumu kaybetmiyorum :)

İnşallah yanıltıcı değildir canım sabah daha koyu görürsen tamamdır o iş

Kızlar mübarek gecede nick isimlerinizle tek tek hepinize dua ettim bu ay gebeliğimi öğrendiğimizde içimden geçirmiştim Allah kabul eder inşallah güzel haberler dileğim
Ağzına yüreğine sağlık rabbim kabul etsin kolaylıkla dualarımız gerçekleşsin inşallah

Şu an pozitif değil canm 2 sininde aynı renkte olması lazım ama bu gün yarın olur pik . Bide oruç tuttugun içinde koyu cıkıypr olabilr su tüketmin az çünkü

Demmekki kalabiliyorsun canım hamile hadi inşallah hu aya sağlıklı haberlerini alırız
Kan tahlili vermediğm için hamile kalıp kalmadıgımı bilmiyorum . Ben ilk başta hiç bir şey görmedim testte sinirle cuktım evden ben cıkınca eşim bakmış teste bu şekildeydi. Ama gercekten içine doğmuştu hamile olduğum

Var canm hayırlı olsun regl gününe kdar bekle bence öyle kan ver

Az önce regl oldum sanırım, kirmizi yok kahverengi başladı ama bilmiyorum duphaston etkisi sanirim adetim basladi ve ben hastanee randevu alamiyorum salak gibi alip iptal etmeyi unuttuğum icin. Ankara zübeyde hanim hastanesine randevusuz giden var mi

Amin canım hep duamdır Rabbim her şeyin en hayırlısını mutlulukla huzurla güzelliklerle versin bahtı ömrü güzel olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…