2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar batıma 5 gün var üsteki mavi olanı yaptım 10 dakika içinde silik çıktı silik çıkınca emin olmak için alttakini aldım yaptım oda 5 dakika içinde çıktı bu testlerede pek güvenim kalmadı sizce varmı gebelik
İnşallah yanıltıcı değildir canım sabah daha koyu görürsen tamamdır o iş 😍🤲

Kızlar mübarek gecede nick isimlerinizle tek tek hepinize dua ettim bu ay gebeliğimi öğrendiğimizde içimden geçirmiştim Allah kabul eder inşallah 🤲 güzel haberler dileğim
Ağzına yüreğine sağlık rabbim kabul etsin kolaylıkla dualarımız gerçekleşsin inşallah

Hayırlı kandiller kızlar cuma günü adetim bitti Ovülasyon testi yapmaya başladım tecrübesiz olunca nasıl yapacağımı bilmiyordum buradan öğrendim ilk iki günü çöpe attım🥲ama hep silik çıkmıştı sizce bugün pozitif olabilir mi akıntım çok çoğaldı bu hafta oruçlu idim hepsini ilk idrar dan sonrakinde yaptım sadece enson ki iftardan sonra olan
Şu an pozitif değil canm 2 sininde aynı renkte olması lazım ama bu gün yarın olur pik . Bide oruç tuttugun içinde koyu cıkıypr olabilr su tüketmin az çünkü

Demmekki kalabiliyorsun canım hamile hadi inşallah hu aya sağlıklı haberlerini alırız
Kan tahlili vermediğm için hamile kalıp kalmadıgımı bilmiyorum . Ben ilk başta hiç bir şey görmedim testte sinirle cuktım evden ben cıkınca eşim bakmış teste bu şekildeydi. Ama gercekten içine doğmuştu hamile olduğum

Kızlar batıma 5 gün var üsteki mavi olanı yaptım 10 dakika içinde silik çıktı silik çıkınca emin olmak için alttakini aldım yaptım oda 5 dakika içinde çıktı bu testlerede pek güvenim kalmadı sizce varmı gebelik
Var canm hayırlı olsun regl gününe kdar bekle bence öyle kan ver

Az önce regl oldum sanırım, kirmizi yok kahverengi başladı ama bilmiyorum duphaston etkisi sanirim adetim basladi ve ben hastanee randevu alamiyorum salak gibi alip iptal etmeyi unuttuğum icin. Ankara zübeyde hanim hastanesine randevusuz giden var mi

Cok klişe olcak canim ama olacagi varsa gercekten tek gecelik iliskiyle de oluyor. Bazi seyleri oldurmaya çalışmak daha imkansiz kılabiliyor diye düşünüyorum bu günlerde.. insallah hayirlisiyla en hazir bulundugumuz anda olur
Amin canım hep duamdır Rabbim her şeyin en hayırlısını mutlulukla huzurla güzelliklerle versin bahtı ömrü güzel olsun 🤲

X