2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

K
20230218_082317.jpg
ızlar selam. Adete 2 gün kala ve 1 gün kala erken gebelik testi yaptım bugğnnbat ve bebetime diye bir kaset test yaptım. Kaset testin bu kadar silik olması normal mi biraz moralim bozuldu

KEki Görüntüle 3207517 ızlar selam. Adete 2 gün kala ve 1 gün kala erken gebelik testi yaptım bugğnnbat ve bebetime diye bir kaset test yaptım. Kaset testin bu kadar silik olması normal mi biraz moralim bozuldu
Diğer ikisi erken gebelik testi değilmi onlar daha hassas oldugu için kaset teste G öre koyu . İçinin rahat etmesi için erken gebelik testinden 1 kes daha yap en son yaptıgından daha da koyu çıkar

Ayy inşallah canım burdan okudukça umudum çok artıyor. Bat 26 Şubat yani bu belirtiler için erken mi diyorum bazen. İğnenin etkisi devam mı ediyor. İğneden mı diye düşünüyorum. Umutlanmakda istemiyorum bir yandan da 😌
Şu an hissetiklern iğne etkisi tüm belirtileri yaşıyorsun canm. Regle bir iki gün kala yaşarsn o zamn Güzel haberler ala bilrsin. Ben iğnenin 13 gününe kadar yasadım tüm belirtileri

Kızlar herkese hayırlı sabahlar kandilin sabahında umutsuz bir şekilde test yaptım çünkü adet sancısı gibi sancım vardı biraz sicilli bir test olmasına rağmen aldığım için predictör ekspres yaptım dilerim Umutlarım sevince dönüşür dua edin ne olur çünkü ben hepinize dua ediyorum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    201,7 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar herkese hayırlı sabahlar kandilin sabahında umutsuz bir şekilde test yaptım çünkü adet sancısı gibi sancım vardı biraz sicilli bir test olmasına rağmen aldığım için predictör ekspres yaptım dilerim Umutlarım sevince dönüşür dua edin ne olur çünkü ben hepinize dua ediyorum
Bayaga bayaga var hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah

Hayırlı olsun canım belirtilerin nelerdi

X