2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O zaman bugün git sağlık ocağında yapçaksan canım 5. gündense 2. gün daha mantıklı olur kanamanın yoğun olması kazım diye biliyorum ben o yüzden hep 3 deniyor sanırım
Sağlık ocağını aradım şimdi sordum hormon testi yapıyorlarmış ama 11de kan alma bitiyormuş kanları gönderiyorlarmış o sebepten pazartesi yaptırcam Bakarım sonuçlara şubatta da regl olursam o zaman da yaptırırım

Evet canım mantıklı bence de elinde veri olur hem ama biraz yanıltıcı olursa da panik endişelenmemen lazım bazı değerler öncesi sonrası falan değişiyor ya

gectiyse inşaallah bi dahakine gerek te olmaz artık ama vitaminlerine baktırabilirsin d vitamini b12 bunlarda önemli hamilelik için
Benim onlar düşük olabilir. Doğum yapalı 6,5 ay oldu ekstra bir destek almadım. Saçlarım tutam tutam dökülüyordu biraz azaldı dökülmesi çok şükür. Bugün regenesis max alıcam. Hem ben hem eşim kullacağız günlük bir tane.içinde her şey var İnşAllah şubatta hormon testi yaptırmama gerek kalmaz

Cnm benim döngüm uzun
30 ile 37 gün arası değişiyor
Ve adetım 10 gün sürüyor

o nasıl bi ilaç bende mi alsam bu ay benimde saclar dökülüyor ama d vitaminim çok düşüktü ondan galiba içeriği nedir canım onun

o nasıl bi ilaç bende mi alsam bu ay benimde saclar dökülüyor ama d vitaminim çok düşüktü ondan galiba içeriği nedir canım onun
Balık yağı da var mineraller vitaminler de var. Folik asitte var. Ekstra folik asit kullanmak gerekmiyor. Bak atıyorum içeriğini hamileyken bunu vermişti doktorum

Eklentiler

• B06D4791-B0A3-4AF5-8380-8EB363D308F8.jpeg
    284,5 KB · Görüntüleme: 32
Balık yağı da var mineraller vitaminler de var. Folik asitte var. Ekstra folik asit kullanmak gerekmiyor. Bak atıyorum içeriğini hamileyken bunu vermişti doktorum
bende bu ay imom omega kullandım bununla içeriği aynı gibi 30 kapsuldu bi kac gün oldu biteli olmazsa seninkinden alırım bu ay bana bunu hamile bi bayan önerdi kendisi eczanaciydi aynı zamanda ben folik asit isteyince bunun içeriği daha zengin bende kullandım demişti bana doktor bişey vermedi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…