2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bnde adetin 12. Gunu falan baslayıp Bi boş Bi dolu ilerliyorum
Adete kadar değilde, adete Bi hafta kala bırakıyorum
Çok yorucu oluyor 😬
Bu ay 3-2-3-2 denicektim güvenemedim
😂😂
12 geç değil mi ama döngün uzun mu sürüyor benim ateşe göre 12. gün çatlama. Ben de adetten 3 5 gün sonra başlayıp 3 5 gğn kalana kadar devam etçem 1 boş bir dolu inşallah hoş çatlatma olunca ilşki takvimi verir doktor zaten bakalım artık 😂😂

Önemli diye geçiyor ama aynı saat ve en az 3 saat uyku diye geçiyor ama olan olmuş bikere😂😂 döngünün yam kesim noktasında değilsen bişey olmaz 0,1 0,2 fark varsa bir önceki güne bişey olmaz herhalde ya da hiç girme çatlama zamanıysa belirleyici olur ancak
İyi ben 4 saat uyumuş oldum 🙈 dün 36.30 du bugün 36.20 çıktı çok oynamadı 😊 ee benim bu ateşim yine sabit neredeyse çatlıcak yumurtam belkide çatladı 12de test yapıcam

İyi ben 4 saat uyumuş oldum 🙈 dün 36.30 du bugün 36.20 çıktı çok oynamadı 😊 ee benim bu ateşim yine sabit neredeyse çatlıcak yumurtam belkide çatladı 12de test yapıcam
Normalde çatladıysa normale göre yani 0,5 derece falan yükselmesi lazım
Tabi biz ne kadar normaliz bilmiyorum😂😂 ama çopunlukla tutuyor bu

Atsana ateş tablonu ff app kullanıyorsan linkini ber ilk sayfaya da koyalım istersen
Ff app kullanamıyorum İngilizcem yetmediği için 🙈 uğraşmakta istemedim bakıp bakıp yapmaya zor geldi,🤐 birde benim tablo çok nanay gidiyor bence

Eklentiler

• Screenshot_20230120_103904_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_20230120_103904_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 37
Ff app kullanamıyorum İngilizcem yetmediği için 🙈 uğraşmakta istemedim bakıp bakıp yapmaya zor geldi,🤐 birde benim tablo çok nanay gidiyor bence
Yoo gayet normal gidiyor dalgalanmalar normal onları işte saat farkı uyku kalitesi hastalık bilmem be gibi bak ortalama normal gidiyor ama , bir iki güne de yükselme olur canım bence
İlk sayfadaki yüklü ateş tablolarına bak istersen herkesin öyle çok nadir var oynamayan

Ayrıca o programa data dan sadece ateş bile yükleyebilirsin benimde kesat ingilizcem ama kurcaladıkça hoşuma gitti arada çeviriden destek alıyorum tabi😂😂 ama ateş girmek için ing şart değil o kısmı en kolayı

Yoo gayet normal gidiyor dalgalanmalar normal onları işte saat farkı uyku kalitesi hastalık bilmem be gibi bak ortalama normal gidiyor ama , bir iki güne de yükselme olur canım bence
İlk sayfadaki yüklü ateş tablolarına bak istersen herkesin öyle çok nadir var oynamayan
Aa o zaman umutsuzlanmayım 😍 bir göz atayım tablolara 🙏🏻

Ayrıca o programa data dan sadece ateş bile yükleyebilirsin benimde kesat ingilizcem ama kurcaladıkça hoşuma gitti arada çeviriden destek alıyorum tabi😂😂 ama ateş girmek için ing şart değil o kısmı en kolayı
O zaman hemen indireyim ordan size paylaşayım yapabilirsem tabi 😂

😂😂 ilk gün var ya canım data dan gir ilk güne takvimle ilerleyenilirsin az aşağıda periyod var yes de oraya adet başlangıcı döngü başı olarak alacak
Bende öyle bir şey yok 😔

Eklentiler

• Screenshot_20230120_111955_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_20230120_111955_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 28
X