2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Mis gibi yazdın canım sonuna kadar katılıyorum sans bizde de sürüyle problem var ama ben adetimin ilk günü derbeder olup ikinci günü hemen toparlanıyorum Allah var gam yok

Mis gibi yazdın canım sonuna kadar katılıyorum sans bizde de sürüyle problem var ama ben adetimin ilk günü derbeder olup ikinci günü hemen toparlanıyorum Allah var gam yok
Çok şükür balım benim ne güzel bak ne yazikki bizi toparlayacak kimse yok eslerimiz anlamaya çalışırlar belki ama tam tamına anlayamazlar bız kendimizi kaldircaz mecbur rabbim en kısa zamanda sağlık evlat nasip etsin sana da

Amin amin canım hep birlikte bir sonraki aşamalara geçeriz inşallah yeter gari lh tı pikti testti avokado havuç haftaları kiloları boyu hatta cinsiyet doğum falan bunlara geçelim artık

Amin amin canım hep birlikte bir sonraki aşamalara geçeriz inşallah yeter gari lh tı pikti testti avokado havuç haftaları kiloları boyu hatta cinsiyet doğum falan bunlara geçelim artık
Ayyy inşallah ballı sütüm valla bende diyorum bir an önce 1 Şubat olsun da gidip su kan testini vereyim ondan sonra gelsin heyecanlı süreç

Hayırlı geceler
Sat 18 Ocak ama henüz regl olmadım gecikmem var sabah test yaptım negatifti şimdiden adımı yazdırayım dedim bat 15 Şubat gözüküyor uygulamada ama büyük ihtimalle gecikmeden dolayı biraz kayacak bat tarihim de

Tamam canım ekliyorum uğurlu gelsin inşallah

Banada letu verdi doktor kullanmaya başladın mı scaba

Bnde adetin 12. Gunu falan baslayıp Bi boş Bi dolu ilerliyorum
Adete kadar değilde, adete Bi hafta kala bırakıyorum
Çok yorucu oluyor
Bu ay 3-2-3-2 denicektim güvenemedim

Aynen bir dolu bir boş mantıklı bencede hatta atmadığım bölümler var onlarda da ilişkiyi vücudunuz isteyince yapın zaten biyolojik olarak libidonuz artacak diyor şu stresten libido kalıyor sanki insanda
aynen yaşadığımız stresi görseler anca konuşsunlar yüzümüze bile bakmıyorlar hatta bazıları cokta acımasız

aynen yaşadığımız stresi görseler anca konuşsunlar yüzümüze bile bakmıyorlar hatta bazıları cokta acımasız
Öyle hakikaten. Bir kere benim doktorum olmadığı için başka doktora gitmiştim alttan muayene istemiyorum diye bir dövmediği kaldı. Hatta adam benle muhattap olmayıp asistanına söyletti bana söyleyeceklerini. Özel hastane üstelik

valla sürekli~dua ediyorum rabbi bizi hastanelere düşürmesin hepimize normal yollardan sağlıklı gebelikler nasip etsin

10.30 da kalktım olacaktı *
Önemli diye geçiyor ama aynı saat ve en az 3 saat uyku diye geçiyor ama olan olmuş bikere döngünün yam kesim noktasında değilsen bişey olmaz 0,1 0,2 fark varsa bir önceki güne bişey olmaz herhalde ya da hiç girme çatlama zamanıysa belirleyici olur ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…