2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bnde adetin 12. Gunu falan baslayıp Bi boş Bi dolu ilerliyorum
Adete kadar değilde, adete Bi hafta kala bırakıyorum
Çok yorucu oluyor
Bu ay 3-2-3-2 denicektim güvenemedim

12 geç değil mi ama döngün uzun mu sürüyor benim ateşe göre 12. gün çatlama. Ben de adetten 3 5 gün sonra başlayıp 3 5 gğn kalana kadar devam etçem 1 boş bir dolu inşallah hoş çatlatma olunca ilşki takvimi verir doktor zaten bakalım artık

İyi ben 4 saat uyumuş oldum dün 36.30 du bugün 36.20 çıktı çok oynamadı ee benim bu ateşim yine sabit neredeyse çatlıcak yumurtam belkide çatladı 12de test yapıcam

İyi ben 4 saat uyumuş oldum dün 36.30 du bugün 36.20 çıktı çok oynamadı ee benim bu ateşim yine sabit neredeyse çatlıcak yumurtam belkide çatladı 12de test yapıcam
Normalde çatladıysa normale göre yani 0,5 derece falan yükselmesi lazım
Tabi biz ne kadar normaliz bilmiyorum ama çopunlukla tutuyor bu

Atsana ateş tablonu ff app kullanıyorsan linkini ber ilk sayfaya da koyalım istersen
Ff app kullanamıyorum İngilizcem yetmediği için uğraşmakta istemedim bakıp bakıp yapmaya zor geldi, birde benim tablo çok nanay gidiyor bence

Eklentiler

• Screenshot_20230120_103904_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 37
Ff app kullanamıyorum İngilizcem yetmediği için uğraşmakta istemedim bakıp bakıp yapmaya zor geldi, birde benim tablo çok nanay gidiyor bence
Yoo gayet normal gidiyor dalgalanmalar normal onları işte saat farkı uyku kalitesi hastalık bilmem be gibi bak ortalama normal gidiyor ama , bir iki güne de yükselme olur canım bence
İlk sayfadaki yüklü ateş tablolarına bak istersen herkesin öyle çok nadir var oynamayan

Ayrıca o programa data dan sadece ateş bile yükleyebilirsin benimde kesat ingilizcem ama kurcaladıkça hoşuma gitti arada çeviriden destek alıyorum tabi ama ateş girmek için ing şart değil o kısmı en kolayı

Aa o zaman umutsuzlanmayım bir göz atayım tablolara

Ayrıca o programa data dan sadece ateş bile yükleyebilirsin benimde kesat ingilizcem ama kurcaladıkça hoşuma gitti arada çeviriden destek alıyorum tabi ama ateş girmek için ing şart değil o kısmı en kolayı
O zaman hemen indireyim ordan size paylaşayım yapabilirsem tabi

ilk gün var ya canım data dan gir ilk güne takvimle ilerleyenilirsin az aşağıda periyod var yes de oraya adet başlangıcı döngü başı olarak alacak
Bende öyle bir şey yok

Eklentiler

• Screenshot_20230120_111955_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 28
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…