2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

merhaba klomen kullandım yine bu ay 11. Gün şuan 13 mm olmuş yumurta vermedi çatlatma iğnesi pazar günü tekrar bakacak..

merhaba klomen kullandım yine bu ay 11. Gün şuan 13 mm olmuş yumurta vermedi çatlatma iğnesi pazar günü tekrar bakacak..
O zamana kadar eğer çatlamamışsa iğne verebilir canım o zaman yeterli büyüklüğede ulaşmışsa eğer . Değerlendirmeye devam etmeli ilişkiye

Klomen vs ilaçlar ilk seferde sonuç vermiyo mu ki bi ümidim azaldı
Azalmasın canım kimisi ilk denemesinde hamile kalmış kimisi bir sonraki ay kullanmadan kalmış etkisi devam ediyormuş çünkü, kimiside ilinci üçüncü ya da hiç herşey olabilir yani ümidini de kaybetme ama olmazsa da yıkılma her ay yeni umut canım benim de ilk denemem olmadı kist yaptı bir ay onun için ilaç kullandım şimdide femara kıllanıyorum olmazsa bidaha bidaha vakti saati gelecek illaki sağlıkla gelsin çok bekletmesin inşallah

Haklısın canım herkesin bünyesi de bir değil tabiki.ilk seferde sonuç alan birine denk gelemedim de üzüldüm o yüzden. Vardır bi vakti sağlıcakla gelsin de bebişlerimiz bekleriz

Garip değil mi? Çatlama gördüm fakat ateş tablom 16.gününde düşük yaşayıp tekrar yükseldi anlamıyorum neler oluyor biri açıklayabilir mi.

Eklentiler

• Screenshot_20230120_141549_com.android.gallery3d.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20230120_121001_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 27
Çok normal canım dalgalı gitmesi Bir çok şey etkiliyor ateşi. Hatta daha fazla düşüp artışta yaşanabilir. Bu bir sıkıntı olduğunu göstermez
Ama ben bu ovülasyonu yapmasam nasıl anlıcaktım 16.günümde ilişki yaşayıp 3 gün sonra bırakıcaktım yumurtlamamı da kaçırmış olucaktım bu ateşe de güven olmucak galiba. Saati saatine ateş ölçtüm sabah ilişki olduğu için sadece 2 gün ovülasyon testim geçe kaldı ondan önce ful düzenliydi

Doktor yumurta gelişimini ve çatlama sürecini gğzwl görmüş demekki eğer vaktinde de ilişki olursa tüksem ihtimaldir eğer bu ay olmazsa test vermekte fayda var zararı yok en azından
Zaman ayırıp yazdığınız için çok teşekkür ederim inşallah öyle olur herşey gibi bu da nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…