2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

2 günde ver diyorlar sence öyle yapmayayım kuzu
Ben deger henuz çok küçük oldugu ıcın oyle dedım bebegm çok kan verme bosuna kolların acımasın dıye.daha yerlesme aşamasında zaten.sen bol portakal suyu cevız ıspnak fln tüket agır iş yapma.kan verme işini nasıl dilersen öyle yap

Yaptırdım kızlar 25,7 çıktı daha çok çok küçük teyzeleri inşallah sağlıklı ilerler insan böyle olumcada stres yapıyormuş cidden şimdi kontrol kanını ne zaman versem acaba
Ay maşallah ne minnoş bir değer hem de sağlıkla ilerlesin canım inşallah

Ya bence en iyisi öyle zaten bekleyip kan vrmek ama işte benim evim işe çok uzak 1 saat yol gitmem gerekiyor o yüzden çok riske atmak istemedim kar yağışlı olunca şimdi de diyorum çok küçük inşallah güzel büyüyecek mi tutunucak mı çok heyecanlıyım ya

Yaa inşallah sağlıkla tutunur minik çok düşük değerle öğrenmenin zararları işte dua edin bana lütfenmm

Iyi dusunelim kuzum. Bak ben daha kan veremedim sali versem persembe gelsin diycem sonra kese yi goreyim vs

Iyi dusunelim kuzum. Bak ben daha kan veremedim sali versem persembe gelsin diycem sonra kese yi goreyim vs
Bence en iyisi canım keşke imkanım olsaydı bende bekleseydim ay çok heyecanlıyım daha 10 gün önce konusmustuk seninle hatırlıyor musun yumurtlamamı

Yaa 7.gebemiz çıktı çok güzel ya gelsin gebeler gitsin bebişler , kırmızıyı görenler de inşallah martta çiçek açacaklar yeni sloganım
Kuzu ne ugurlu topık oldu masaalllaahhh adet olsamda yinede ucundan yakalıcam şubatı ona sevınıyorumbu kadar hamılenın ıcınde etkılenmemek elde degıl

Kızlar bat 10 şubat dün test yaptım silik gibi görünce kan verdim negatif çıktı. Arkadaşlarımızla şimdi dışarı cikacaz bayadir alkol almıyoruz.esim spermleri için ben bebis için. 1 kadeh birsey içsem mi yani daha pozitif e dönme imkanı olur mu. İlk olacak pek bir bilgim yok. Çıkma ihtimali varsa hiç riske atmayacam. Catlatma iğnesi dahil 14. Gunum

Kuzu ne ugurlu topık oldu masaalllaahhh adet olsamda yinede ucundan yakalıcam şubatı ona sevınıyorumbu kadar hamılenın ıcınde etkılenmemek elde degıl
Aynen canım ya yemin ederim bugün belim ağrıyor acaba mı lar kafamda uçuşuyor bu ay olmazsa da marta gideriz canım napalım sağlıkla olsun yeterki bikaç gün dünyadan koparız yine adet olunca sonra yola devam derizAllah büyük deyip
Ama kendi aramızda bir anneler topiği açalım sonra dağılmayalım

Bence çok canınız çekiyorsa bir içkiden bişey olmazmış gibi geliyor ama sen bilirsin yine de ne insanlar neler içipte gayet misler gibi bebeğini doğurdu. İçindeki sesi dinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…