2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhaba, ben de geçen hafta zehirli guatr teşhisi aldım. İki gündür sitede benzer durumu yaşayanları arıyordum. Sizin mesajınıza denk geldim. Gebelik ertelendiği için çok üzgünüm ben de. Bir ay sonraki kontrolde değerlerimin düzelmesini umuyorum ama ilaçtan kolay kolay kurtuluş yokmuş en az 9 ay kullanılması gerekiyormuş. Üstelik bu hipertiroidi ilaçları az da olsa plesantadan geçiyormuş. O yüzden çok kararsız kaldım. Umarım sorunsuz gebe kalıp sağlıkla kucağımıza alabiliriz bebisleri

kızlar merhaba öncelikle Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin kızlar benim normalde regli döngüm 30 32 gün aralığındadır fakat geçen ay 4 Ocak‘ta 35 gün de geldi reglim bu ay döngümün 33. günündeyim hala gelen giden yok her an regli olacakmışım gibi hissediyorum beyaz süt gibi kremsi akıntım geliyor ama çok hafif göğüslerimde hafif sızlama var bel ağrım var kasık ağrım var sizce bu regli olabilir mi yoksa hamilelik mi? Benim gibi olup hamile olduğunu öğrenen var mı ben gene kuruntu mu yapıyorum acaba cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Test yapabilirsiniz daha net sonuc alirsiniz

Canikom adet belirtileri dışındaki bulantı koku hassasiyeti gibi durumlar genellikle 6. 7. Haftadan sonra başlar ki o da herkeste olacak diye bir şey yok.
Adet belirtisi de yok ya cok cok az arada batma oluyor oda asiri az. Birde gogslerm agriyor bide o kadar.kan vermedigimden neyi bekledigimi de bilmiyorum ins uzulmem

Adet belirtisi de yok ya cok cok az arada batma oluyor oda asiri az. Birde gogslerm agriyor bide o kadar.kan vermedigimden neyi bekledigimi de bilmiyorum ins uzulmem
Lütfen stres yapma ve kötü şeyleri düşünme, olacak olan sen düşünsen de düşünmesem de olacak. Rabbim sağlıkla kucağına alırsın kuzunu Sen şu anda hamilesin ve mutlusun Bu 1.
2. Her hamilelik farklıdır. Bir kişinin her hamileliği de birbirinden farklıdır. Ha aynı da olabilir. Benim iki hamileliğim birbirinden çok ama çokkk farklıydı. Evet cinsiyetleri farklıydı ama yengemin ikisi de aynıydı ama onun da cinsiyetleri farklıydı.
Yaşayacağın çok güzel bir 9 ay var

Yaptırdım kızlar 25,7 çıktı daha çok çok küçük teyzeleri inşallah sağlıklı ilerler insan böyle olumcada stres yapıyormuş cidden şimdi kontrol kanını ne zaman versem acaba
2 gun sonra ver kuzum ya da testle takip et koyulasmayi bir sure. Ben sali baktiricam ins yuksektir de cum keseyi gorurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…