2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim 36.7 kuzucum. Ama gün içinde ölçtüklerin geçersiz sayılır sabah erken saatte ölçüm yaparsan öğrenirsin net ateşini

Ben zaten bızım topıcten baska hıc bakmıyorm bıle.sadece sızlerle anlamlı bı platform benım ıcın .whtsap grubu gıbı benım ıcın bızım grup

Yaa 7.gebemiz çıktı çok güzel ya gelsin gebeler gitsin bebişler , kırmızıyı görenler de inşallah martta çiçek açacaklar yeni sloganım
Maşallah kuzucum çok bereketli maşllah
Evett bence bak jel kullanmissin oda etkli sukur
Evet ben geçen ayda kullanmıştım ama enfeksiyondan tutmamıştı galiba canım

Yaa 7.gebemiz çıktı çok güzel ya gelsin gebeler gitsin bebişler , kırmızıyı görenler de inşallah martta çiçek açacaklar yeni sloganım
Maşallah bereketli çıktı canım Mart ayını da sen aç Papatyamaviss D dra21 Devakus sandriyon @ aklıma gelmeyen hamiş kızlar hayırlı olsun inşallah ancak yazabildim ama okuyordum sizleri darısı bize olsun inşallah bize de çok dua edin sevayd sen çok uğurlu geldin canım

kızlar tek şeyi anlamadım ben normalde 30-32 günde regl oluyorum ya geçen ay 35. Günde geldi neyi baz almam lazım gene 35. Güne göre mi 30-32 mı ?
Yumurtlamayı tam bilmediğimiz için malesef bunu da bilemeyiz geç yumurtlama olduysa geçen ay olduğu gibi 35 belki daha üstü de sürebilir normal yumurtlama olduysa adetiniz geçmiş demektir yani yine net bir cevap doktor bile olsa veremez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…