2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Lütfen stres yapma ve kötü şeyleri düşünme, olacak olan sen düşünsen de düşünmesem de olacak. Rabbim sağlıkla kucağına alırsın kuzunu 🤲Sen şu anda hamilesin ve mutlusun 🤰🤰🤰🎊🎉🎊🤰🤰🤰Bu 1.
2. Her hamilelik farklıdır. Bir kişinin her hamileliği de birbirinden farklıdır. Ha aynı da olabilir. Benim iki hamileliğim birbirinden çok ama çokkk farklıydı. Evet cinsiyetleri farklıydı ama yengemin ikisi de aynıydı ama onun da cinsiyetleri farklıydı.
Yaşayacağın çok güzel bir 9 ay var 😍😍😊😊
Insallah kuzum oyledir. Ilki kayipla sonuclaninca hep bi acabalar oluyor icimde.

kızlar merhaba öncelikle Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin kızlar benim normalde regli döngüm 30 32 gün aralığındadır fakat geçen ay 4 Ocak‘ta 35 gün de geldi reglim bu ay döngümün 33. günündeyim hala gelen giden yok her an regli olacakmışım gibi hissediyorum beyaz süt gibi kremsi akıntım geliyor ama çok hafif göğüslerimde hafif sızlama var bel ağrım var kasık ağrım var sizce bu regli olabilir mi yoksa hamilelik mi? Benim gibi olup hamile olduğunu öğrenen var mı ben gene kuruntu mu yapıyorum acaba cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
Bu belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir ama bazen hepsini hissedip regl oluyorlar o yüzden en azından erken gebelik testi ya da kaset test yapsanız sabah varsa ufaktan da olsa görünür zaten

Yaptırdım kızlar 25,7 çıktı daha çok çok küçük teyzeleri🥰 inşallah sağlıklı ilerler insan böyle olumcada stres yapıyormuş cidden şimdi kontrol kanını ne zaman versem acaba
Bak ben sana dedım 30 cıvarı cıkacak dıye😍 daha çok minik bir avokado o😁 4 gun sonra verırsın canım,sonrada bı 4 gun sonra,sonra kı kontroldede kan vermene gerek yok keseyı gormeye gıdersın🐥🐥

Yaptırdım kızlar 25,7 çıktı daha çok çok küçük teyzeleri🥰 inşallah sağlıklı ilerler insan böyle olumcada stres yapıyormuş cidden şimdi kontrol kanını ne zaman versem acaba
Oyy maşallah hayırlı olsun canım çok sevindim bi bebiş daha geliyor 2 güne bi yapılıyor diye biliyorum ben 🥰🥰

Bu belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir ama bazen hepsini hissedip regl oluyorlar o yüzden en azından erken gebelik testi ya da kaset test yapsanız sabah varsa ufaktan da olsa görünür zaten
Haklısınız her ay belirti hissetmekten insan bazen yoruluyor :)) evde hiç testim kalmadı korkuyorum ya gene negatifse diye insan ne yapacağını bilemiyor valla

kızlar tek şeyi anlamadım ben normalde 30-32 günde regl oluyorum ya geçen ay 35. Günde geldi neyi baz almam lazım gene 35. Güne göre mi 30-32 mı ?

Atesın kac bebısm senın şuanda ? destinesiaa destinesiaa bugun bacak agrım kasık agrım basladı ve adet öncesi sıvı akıntı.amma velakiinn atesımı sabah oglen aksam olctum 36.8 cıkıyor.az once yıne olctum aynı.yarın adet olacaksam bıraz dusmelıydı.belkıde üşüttüm.ondan merak ettm

Yani çarşamba mı vereyim sence canım
Kuzum testte koyulasmaya bak oyle ver bosu bosuna surekli kan almasinlar. Benim ilk hamileligimde ben 28 le.ogrenmistim.sonra 3 kere daha verdim. Ama simdi 2 kerede is bitsin diye ugrasmadim bakalim 🤣🤣 koyulasinca ver kuzum bence sonra 2 gun sonra gene ver. Sonrada doktora gozukursun 3binlerde kese gozukur ztn

X