2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Insallah kuzum oyledir. Ilki kayipla sonuclaninca hep bi acabalar oluyor icimde.

Bu belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir ama bazen hepsini hissedip regl oluyorlar o yüzden en azından erken gebelik testi ya da kaset test yapsanız sabah varsa ufaktan da olsa görünür zaten

Yaptırdım kızlar 25,7 çıktı daha çok çok küçük teyzeleri inşallah sağlıklı ilerler insan böyle olumcada stres yapıyormuş cidden şimdi kontrol kanını ne zaman versem acaba
Bak ben sana dedım 30 cıvarı cıkacak dıye daha çok minik bir avokado o 4 gun sonra verırsın canım,sonrada bı 4 gun sonra,sonra kı kontroldede kan vermene gerek yok keseyı gormeye gıdersın

Yaptırdım kızlar 25,7 çıktı daha çok çok küçük teyzeleri inşallah sağlıklı ilerler insan böyle olumcada stres yapıyormuş cidden şimdi kontrol kanını ne zaman versem acaba
Oyy maşallah hayırlı olsun canım çok sevindim bi bebiş daha geliyor 2 güne bi yapılıyor diye biliyorum ben

Bu belirtiler hamilelik belirtisi de olabilir ama bazen hepsini hissedip regl oluyorlar o yüzden en azından erken gebelik testi ya da kaset test yapsanız sabah varsa ufaktan da olsa görünür zaten
Haklısınız her ay belirti hissetmekten insan bazen yoruluyor :)) evde hiç testim kalmadı korkuyorum ya gene negatifse diye insan ne yapacağını bilemiyor valla

kızlar tek şeyi anlamadım ben normalde 30-32 günde regl oluyorum ya geçen ay 35. Günde geldi neyi baz almam lazım gene 35. Güne göre mi 30-32 mı ?

Atesın kac bebısm senın şuanda ? destinesiaa bugun bacak agrım kasık agrım basladı ve adet öncesi sıvı akıntı.amma velakiinn atesımı sabah oglen aksam olctum 36.8 cıkıyor.az once yıne olctum aynı.yarın adet olacaksam bıraz dusmelıydı.belkıde üşüttüm.ondan merak ettm

Yani çarşamba mı vereyim sence canım
Kuzum testte koyulasmaya bak oyle ver bosu bosuna surekli kan almasinlar. Benim ilk hamileligimde ben 28 le.ogrenmistim.sonra 3 kere daha verdim. Ama simdi 2 kerede is bitsin diye ugrasmadim bakalim koyulasinca ver kuzum bence sonra 2 gun sonra gene ver. Sonrada doktora gozukursun 3binlerde kese gozukur ztn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…