2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Atesın kac bebısm senın şuanda ? destinesiaa destinesiaa bugun bacak agrım kasık agrım basladı ve adet öncesi sıvı akıntı.amma velakiinn atesımı sabah oglen aksam olctum 36.8 cıkıyor.az once yıne olctum aynı.yarın adet olacaksam bıraz dusmelıydı.belkıde üşüttüm.ondan merak ettm
Benim 36.7 kuzucum. Ama gün içinde ölçtüklerin geçersiz sayılır sabah erken saatte ölçüm yaparsan öğrenirsin net ateşini

Aynen canım ya yemin ederim bugün belim ağrıyor acaba mı lar kafamda uçuşuyor 😂😂 bu ay olmazsa da marta gideriz canım napalım sağlıkla olsun yeterki bikaç gün dünyadan koparız yine adet olunca sonra yola devam derizAllah büyük deyip😬
Ama kendi aramızda bir anneler topiği açalım sonra dağılmayalım 🙏🙏🧿🧿
Ben zaten bızım topıcten baska hıc bakmıyorm bıle.sadece sızlerle anlamlı bı platform benım ıcın .whtsap grubu gıbı benım ıcın bızım grup🤣

Yaa 7.gebemiz çıktı çok güzel ya 🧿🧿 gelsin gebeler gitsin bebişler , kırmızıyı görenler de inşallah martta çiçek açacaklar yeni sloganım 😂😂❤️❤️
Maşallah kuzucum çok bereketli maşllah🧿
Evett bence bak jel kullanmissin oda etkli 😍😍sukur 🙌🙌
Evet ben geçen ayda kullanmıştım ama enfeksiyondan tutmamıştı galiba canım❤️

Yaa 7.gebemiz çıktı çok güzel ya 🧿🧿 gelsin gebeler gitsin bebişler , kırmızıyı görenler de inşallah martta çiçek açacaklar yeni sloganım 😂😂❤️❤️
Maşallah bereketli çıktı canım Mart ayını da sen aç Papatyamaviss Papatyamaviss D dra21 Devakus Devakus sandriyon sandriyon @ aklıma gelmeyen hamiş kızlar hayırlı olsun inşallah ancak yazabildim ama okuyordum sizleri darısı bize olsun inşallah 🤲🏻💐 bize de çok dua edin 🤲🏻🤲🏻 sevayd sevayd sen çok uğurlu geldin canım ❤️‍🔥💋😎

kızlar tek şeyi anlamadım ben normalde 30-32 günde regl oluyorum ya geçen ay 35. Günde geldi neyi baz almam lazım gene 35. Güne göre mi 30-32 mı ?
Yumurtlamayı tam bilmediğimiz için malesef bunu da bilemeyiz geç yumurtlama olduysa geçen ay olduğu gibi 35 belki daha üstü de sürebilir normal yumurtlama olduysa adetiniz geçmiş demektir yani yine net bir cevap doktor bile olsa veremez 🙈

X