2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çok doğru aslında hep böyle düşünüyorum yani olacak olduktan sonra hiçbir şey engel değil diyorum bunun çok farkındayım nasibimde varsa her türlü gelir diyorum ama bazen de böyle çok istediğimiz için telaş oluyoruz sanırım

deme seruma kadar geldımı o ıs ya cok uzuldum cok gecmıs olsun benımkıde oyleydı 2-3 gune zor topladı , saglık olsun once en onemlısı o kankam yınede Allahtan ümit kesılmez
Kız bu hastalıklar hep gelip yumurtlama gününü buluyor ya

Ayy ne güzel darısı bizlerin başına inşaallah bu mutluluğu yaşamak istiyorum
Bende yaşamak istiyorum da. Şanssız olduğumu düşünüyorum.
O da bir anda hamile kalıp çocuk doğurunca bunalıma girdi bilmiyordum hemen kalıcağımı diyerek. Ah ah herkesin ayrı bi sıkıntısı var işte

Cnm benim bat 2 gün geçti ama negatif
Adeti bekliyorum
Bna kırmızı kart koyabılırsın

Kuzum seni anlıyorum hep bir şeyler çıkıyor bizde aşılama zamanı hastalandık bazen diyorum acaba ondanmı tutmadı..eşimde ateş çok yüksek gösteriyordu sesi hala batmiş resmen..şimdi mesela adetliyim hiç bir şeyi yok lazım olarken bir yeri ağrıcak kesin

Kuzum inşşallah toplar dusun benım adet bıttı normalde hemen olur hasta dıye hıc oralı olmadı hatta kavga ettım bı gecesı oda dondu dedıkı kolum kalkmıyo o nası ……. Ama malesef dedıgın gıbı yuksek ıhtımallı gunde oldumu. Benım cok kotuydu gercekten ateslıydı. İlişki yaşadığımız gun o toplamıstı ben kotulesmeye baslamıstım ıste tam o arada , kocıskona ıyı bak yatsın terlesın guzelce serumdan sonra ıyı gelıyor normal hafıf bı grıptırde o zaman kendıne gelır tatlı dılınle guzel yuzunle ıkna etmeye bak yınede dusuncesızlık yaptıgınıda dusunme bence
Bu arada bugun test yapmadım yarın kan testını tekrarlayacagım. Yarın sabah yaparım ama yıne kana gıtmeden ınsallah guzel sonuclar alayım kankam dua et

Öyle valla kuzum ya ben hasta oluyorum ya o hasta oluyor. Hayır anlamadığım da şu biz kolay kolay hasta olmazdık hasta olduğumuzu bilmezdik ama bu yol niye böyle olduk anlamadım. Ateş ve enfeksiyon yumurtayı da etkiliyor, spermi de işte Allahım yardımcımız olsun kuzum ne diyeyim

destinesiaa kızlar bende de öyle çok bir belirti yok arada kasıklarımı batma oluyor ve belim ağrıyor ama ben regli öncesi de bunları yaşadığım için çok yorumlamıyorum hamilelik için göğüslerine hiçbir belirti yok bence akıntı olayı da benim akıntım zaten hep olduğu için ben onu çok anlayamıyorum ama daha az akıntım var sanki diğer aylara göre ha bir de bacak ağrılarım benim de arada bacak ağrısı oluyor o yüzden ben de regli olacağımı düşünüyorum açıkçası

İnşallah kankam inşallah vallahi aynı sabaha kadar titredi ateşten dışı yanıyor içi üşüyor sağlam enfeksiyon almış belli. Doktor yüksek ihtimalle influenza A demiş. Geçen aylarda benim ve eymenin olduğundan. Artık burdan ötesi nasip kısmet valla diyecek ve yapacak bir şey yok maalesef beni haber et mutlaka kankam kalbim duam seninle

Bizde öyle hiç bu kışı hastalanmadık..tamda aşılamaya başlarken hatda ağlıyordumki yani bu kadarda olmazki..neden şimdi diyordum..iğnelere başlamasaydım kesin iptal edicektim..Hepsi etkiliyor canım..ben ilacsız durdum ama eşim duramadı

Bizi de bilgilendirir misin ya niyeyse hiç umudum olmuyor hep negatif hep negatif düşünüyorum
Bilgilendiririm canım bu yüzden bende stres oluyorum o dönemlerde. acaba öldü mü bir sonraki günün hesabını yapıyorum resmen saat hesaplıyorum
Bi arkadaşta geçen çocuklarından bahsediyor diyorki 2. sürpriz yumurta oldu
Ah içimden diyorum o nasıl oluyor ben birinciyi yapamazken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…