2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya bir yandan gideyim baska testler olur diyorum ama bende kararsiz kaldimm
bende cunku oglumda progesteron hormonum dusuktu doktor hemen baslatamıstı kandakı artısı gorunce , benımde aklıma o takıldı yıne dusuk falansa o hormonum ve başlamam gerekıyorsa dıye beklememe kararı aldım , haftaya buldugum ılk randevuya gıdecegım sanırım suan acıkta randevu yok

Çok isterim kuzucum ikimiz de hatta hepimiz pozitif görsek de yıpranmasak daha fazla. Her ay regl günü modum çok düşüyor. Ama kendimi hazırladım bu sefer. Kendimi ilerisi için de hazırladım. Hiç olmazsa da problem etmemem lazım. Dünyanın sonu olmamalı. Nasip değilmiş deriz

Canım güzel şeyler düşünüyoruz, güzel enerjiler yolluyoruz yumoş hazretlerine

İki tane aynı anda mı
Onu hiç denememiştim bak bir günde 3 tane içtiğim olduda aynı anda değil
Öyle yaparım artık bağımlısı olmazsam iyi
kuzum ben sez cıktıktan sonra o zamanda paroldan baska bısey kullanamıyorsun malum. doktor bana agrın cok olursa ıkı tane ıkı tane ıc dedı. bende o gunden sonra dayanamayacagım boyle bas agrısı eklem agrısı gıbı agrılar oldugunda ıkı tane bırden ıcıyordum. devamlı yapma ama

Canım güzel şeyler düşünüyoruz, güzel enerjiler yolluyoruz yumoş hazretlerine
Aynen canım doğru diyorsun canım- yumoşum lütfen büyüyüp büyüyüp yaradılış amacından sapma insan gibi ya döllen ya da patla git kaybol bir sonra ki aya yine gelirsin diye konuşayım kendi kendime bari

Kızlar yarın ateşe göre 10. Günüm ve test yapıcam yarın sabah. Hamiş olanlara sorum var. 10. Gün kaset test yaptınız mı yaptıysanız atabilir misiniz nasıl çıktı? Elimde sadece kaset test var onları yapmayı düşünüyorum

Yaa ben bunu bilmiyordum..birde kızlarda okusun ben dün youtubde bir vidyo gördüm..bir kız tüp bebek sürecini anlatıyordu..dedi onun kistini doktor amaliyatla almıştı sonra 1 sene beklemişki çocuk olucak olmayınca gitmiş başka doktora doktor demiş keşki sen kisti almasaydın.kist alınınca Amh düşüyormuş malesef..bende ilk defa duydum

Aynen ya gece uyudum mu uyumadım mı belli değil ben de zonklama ile kalktım. Ama yumurtlama belirtisi de olabilir sanki bu sabah ilk kez yumurta akı kıvamında akıntı gördüm. Baş ağrıma ilk kez söylenmedim. NAsılsa bebek de yok diye majezik içtim ve hemen ılık bir duş aldım. Hooop bir tık rahatladım. Aynı dediğin bende de, hala ağrı orada hissediyorum tam gitmedi. Nane yağı siparişi verdim, bugün gelir sanırım. O baya etkili baş ağrısı için. Koklaması iyi geliyo.

Plus var kırmızı o güzel. Ben de parolu sevmiyordum taa ki plusla tanisana kadar

Ee aklı verdin artık ikişer ikişer yürürüm ben zaten tutuyorum canım kendimi her halta ağrı kesiciye atlamıyorum ama migrenle birlikte mide bulantısı da geldiğinda asla gün katlanılmaz oluyor o günü zor bela atlatsam da sabah kalktığımda kaldığı yerden devam . Arveles anca biraz kesiyor normalde o da mide bulantısı faslına geçmeden önünü kesersem
aman ya çürüğe çıkçam en sonunda raf ömrü dolmuştur diye yazacam almıma valla yeter bu yaşta böyleyse yaşlılığa Allah kolaylık versin

destinesiaa bu sekılde kuzum ama catladıgı gunden sayıyoruzda belkı sperm yumosu gec buldu anca dolledı oyuzden ılle 10.gun gozukecek dıye bırsey yok bunu bılde :)

mıgrenı olan cok uzuldugum ve cok ıyı anladıgım arkadaslarım mıgren tutunca omuzlarınız boyunlarınızda kaskatı olup tutuluyormu anıden sızınde benım gıbı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…