2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

9. gun de yapmıstınya onuda atsana canım.ben ovu testı yapmadm tam catlama belkı bır gun sonra olduysa dıye
Tek olan 9.gun , ıkılı olan üstteki 9.gun aksam alttakı 10.gun sabah canım benım

Eklentiler

• 385F2A70-62C8-4A11-8BBA-4DA92E004030.jpeg
    385F2A70-62C8-4A11-8BBA-4DA92E004030.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 76
  • 871BA719-2D38-4FF3-A291-50F5B5436E1B.jpeg
    871BA719-2D38-4FF3-A291-50F5B5436E1B.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 72
Ee aklı verdin artık ikişer ikişer yürürüm 😂😂 ben zaten tutuyorum canım kendimi her halta ağrı kesiciye atlamıyorum ama migrenle birlikte mide bulantısı da geldiğinda asla gün katlanılmaz oluyor o günü zor bela atlatsam da sabah kalktığımda kaldığı yerden devam . Arveles anca biraz kesiyor normalde o da mide bulantısı faslına geçmeden önünü kesersem😂😂
aman ya çürüğe çıkçam en sonunda raf ömrü dolmuştur diye yazacam almıma valla yeter bu yaşta böyleyse yaşlılığa Allah kolaylık versin 😂😂
Aksam daha dayanılmaz oluyorsa akşam ıc ıkı tane gunde uckex ıkıser ıkıser ıcme sakın bak 😂

Kizlar banada yardim eden olursa cok sevinirim moralim nasil bozuldu ignenin 7 ci günü test yapayim dedim sabah ilk idrarla hani igne etkisini görmek icin aslinda kendimi umutlandirmak icin degil ama oda negatif cikti 😭😭bu normalmi sonradan pozitife dönenler yazabilirmi?

Eklentiler

• 578F038D-B0CC-4B5F-8F13-109ED36D2276.jpeg
    578F038D-B0CC-4B5F-8F13-109ED36D2276.jpeg
    40,5 KB · Görüntüleme: 70
Yaa ben bunu bilmiyordum..birde kızlarda okusun ben dün youtubde bir vidyo gördüm..bir kız tüp bebek sürecini anlatıyordu..dedi onun kistini doktor amaliyatla almıştı sonra 1 sene beklemişki çocuk olucak olmayınca gitmiş başka doktora doktor demiş keşki sen kisti almasaydın.kist alınınca Amh düşüyormuş malesef..bende ilk defa duydum
Benimde en az 3 senelikti kistim 5 cm falandı kontrole gidiyordum 6 ayda bir büyümediği sürece sıkıntı yok demişti doktor. Ama evlendikten 4 ay sonra 10 cm olmuş ve patlamış zehrlemeye başlamış bir saat gecikseymişim ölcekmişim zaten kistle birlikte sağ yumurtalığımı da almışlar Sanırım patlayynca yumurtalık ayırt edilemediğinden komple temizlik yapıyorlar o tarafta. Ondan sonra zaten benim değerler tepe taklak oldu menopoz şu dendi. Ama ben sabırla duayla bekliyorum yine de Allah ol der ve olur 🤲🤲

mıgrenı olan cok uzuldugum ve cok ıyı anladıgım arkadaslarım mıgren tutunca omuzlarınız boyunlarınızda kaskatı olup tutuluyormu anıden sızınde benım gıbı
Benim dehşet mide bulantım oluyor bir de başımı sağa sola oynatamıyorum içinde bişey varmış ta her harekette zonklatıyor gibi bir durum.

Benimde en az 3 senelikti kistim 5 cm falandı kontrole gidiyordum 6 ayda bir büyümediği sürece sıkıntı yok demişti doktor. Ama evlendikten 4 ay sonra 10 cm olmuş ve patlamış zehrlemeye başlamış bir saat gecikseymişim ölcekmişim zaten kistle birlikte sağ yumurtalığımı da almışlar Sanırım patlayynca yumurtalık ayırt edilemediğinden komple temizlik yapıyorlar o tarafta. Ondan sonra zaten benim değerler tepe taklak oldu menopoz şu dendi. Ama ben sabırla duayla bekliyorum yine de Allah ol der ve olur 🤲🤲
Canım o zaman sen bir aşılamayı dene..bence çok vakit kayb etme..ben sana bir defada demiştim..hiç uğraşma femarla

Kizlar banada yardim eden olursa cok sevinirim moralim nasil bozuldu ignenin 7 ci günü test yapayim dedim sabah ilk idrarla hani igne etkisini görmek icin aslinda kendimi umutlandirmak icin degil ama oda negatif cikti 😭😭bu normalmi sonradan pozitife dönenler yazabilirmi?
Şu an iğne etkisi geçmiştir eğer gebelik oluştursa 11. Yada 12.günde silik çıkmaya başlar ☺️ Yani bundan sonra çizgi görürsen bebiş geliyor

Şu an iğne etkisi geçmiştir eğer gebelik oluştursa 11. Yada 12.günde silik çıkmaya başlar ☺️ Yani bundan sonra çizgi görürsen bebiş geliyor
Canim bidaha cektim bu cizgi varmiydi bilmiyorum belkide ben yaniliyorum rica etsem bakarmisin bidaha cektim silik cizgi olusmus sonradan heralde yada vardi ben göremedim

Eklentiler

• 23268532-A2EB-428C-98EF-950DAFCC13F5.jpeg
    23268532-A2EB-428C-98EF-950DAFCC13F5.jpeg
    148,8 KB · Görüntüleme: 87
Prolaktin hemen düşüyor zaten inşallah en kısa zamanda gelir güzel haber💕 canım anestezisiz mi çekildin bende diğer ay çekilcem de merak ettim.

Sıcak duş yumurtlama zamanı sadece yapılmaması daha iyi olurmuş tutunma açısından.doktoruma sordum oda evet ılık alsan daha iyi olur dedi😊 tüm bildiğimi söyleyim de yüzde birde olsa herkesin ihtimali artsın diye dedim💕
Saol canım Allah razı olsun tabi burada tecrübelerimizi paylasalim da birbirimize faydamız olur belki.
Canım benden önce bı hasta çıktı kadın sanırım narkoz istemiş zor yürüyordu onu gorunce de kalbim çarptı bı ama eğer cektirecegin yer c kollu sistem ise narkozq felan hiç gerek yok ben narkozsuz çektirdim normol muayne gibi düşün zaten her aşamasında bilgilendiriyor hiç kasma kendini

Aynen canım bu adette gideyim aşılama isteyeceğim doktordan artık hem eşimin değerleri de inşallah toparlamıştır artık onun da testini yineleriz gideriz
Kesinlikle yaptır bize femara etki etmez..sana gonal f yazılmalı..banada onu yazdılar..inanıyorum sonuç alıcaksın canım

Kızlar birde kan sonuclarimi gösterdim prolaktin için endokrin bölüme gideceksin emar isteyebilir dedi asistanu vardı doktorun birde estradiol hormonum yüksek çıkmış buda iyi bişey degil dedi dahiliyeden randevu al ilaç tadavisine baslayacaksin dedi korkuttu biraz beni bu 😔

Kızlar peki bekarlığından beri adet belirtisi olarak göğüsleri ağrıyan , bi döngüsünde hiç ağrımayan ama hamile de çıkmayan biri var mı ? Çok enteresan sordum ama 😅 bat 3 günüm kaldı hayatımda ilk kez göğüslerim ağrıtmıyor , bir hafta öncesinden ağrırdı

kız bızım kocalar hep yumurtlama gunu hasta oluyo şaka gıbı.iyice dınlensın geceye kadar ilaçlarını fln ıcsın kuzucum gece olur bence :) çok gecmıs olsun ❤
İnşalalh ya şimdi geldi bir şeyler yedirdim içirdim vitamin verdim Allahım inşallah gece iyi olur nolur dua edin vallahi kaçırmak istemiyorum tam çatlama günü. Ya belki bencillik bu yaptığım ama beni en iyi siz anlarsınız ayda bir gün bugünü bekliyoruz😢 gerçi ah ah olacak olduktan sonra her türlü olur hiçbir şey bahane ya da engel olamaz ama işte yine de insan engel olamıyor kendine… Papatyamaviss Papatyamaviss

X