2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Korkma canım hepsinin tedavisi var çok şükür Hormonlarını normal seviyeye getirip devam edeceksin çalışmalara Bende şu an o süreci yaşıyorum

Anlıyorum seni çokta hak veriyorum İnşAllah geceye kadar toparlar kendini

Benim iki komşu arkadaşta dağılmış vaziyetteler, ikisine de sürpriz olmuş. mental olarak hazır olmayınca depresyona girmişler.çocuklar yanlarında bebek arabasında uyuyor bunlar kamelyada dertli dertli sigara içiyor yuh yani emziriyorsunuz bir de dedim

yok bencıllık degıl kuzucum tabıkıde.sende evladınız ıcın ıstıyorsun sonucta.ama cok yaklasma sanada gecmesın.sen yedır ıcır bıde uyusun,ilaçlarınıda ıcır aksama gozu acılır ınsallah merak etme ❤

Aaa artık yaşlı gebe olacağım aman doktorlarda her şeyi çok biliyor. Bende istemedim ilk 3 yıl evliliğimin hayatımın oturmasını bekledim. İlk aylardan hamile kalıp sonra anlaşamayıp boşanan çok insan var.olan çocuğa oluyor

İşte dediğin gibi o doktora kalıyor nasıl edicek..bazı doktorlar diyor kisti almadan önce yumurtaları dondurun işte sonra düşecek diye rezerv

Yasa güzel haberler al inşallah bebegim evet eşim iyi şu an çok şükür bi sıkıntı yok başladık çalışmalara hayırlısı olsun hakkımızda

Benim de hiç umudum yok. Hafif belim ağrıyor sadece ara ara onuda artık vücudum yapıyor diyorum. Bat a 9 günüm kaldı
İnsallah güzel haberlerle gelirsin benim de yumurtlamadan sonra sol kasık ağrım durmadı sanki hala yumurtluyorum gibi batma ve dizime doğru ağrı oluyor kendimi çok dinlediğim için sanırım

Kızlar şimdi Saracoğlunun kitabını karıştırırken ne buldum biz yumurta çatlaması için havuç yiyoruz ya aslında sperm kalitesini ve hızını yapmak icin eşinize yedircekmisiz
İlişkiden önce eşime havuç mutlaka...yemeden ilişki no bizdeama çatlaması için ben yemiyorum istiyorum güzel boyuta gelsin yumurta kendi çatlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…