2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bilgilendiririm canım😂 bu yüzden bende stres oluyorum o dönemlerde. acaba öldü mü bir sonraki günün hesabını yapıyorum resmen saat hesaplıyorum😅
Bi arkadaşta geçen çocuklarından bahsediyor diyorki 2. sürpriz yumurta oldu 🙄
Ah içimden diyorum o nasıl oluyor ben birinciyi yapamazken🙈
Ne kazar süredir deniyorsunuz:) valla ben de aynı sperm şu kadar saat yol aldı yumurta şu zaman çatlamis olsa falan diye hesap yapıyorum 😂 ama burada okumuştum yumurtlamadan 2-3 gün önceki ilişkiyle hamile kalanlari. Çatlama günü değerlendirmedik bir gün önce ne kaldıysa artik. Niyeyse yine regl olacakmışım gibi geliyor umudum yok 😔
İnşallah en kısa zamanda gelir bebişlerimiz 🙏

Kızlar peki bekarlığından beri adet belirtisi olarak göğüsleri ağrıyan , bi döngüsünde hiç ağrımayan ama hamile de çıkmayan biri var mı ? Çok enteresan sordum ama 😅 bat 3 günüm kaldı hayatımda ilk kez göğüslerim ağrıtmıyor , bir hafta öncesinden ağrırdı
Ben varım sivilce de dahil hiçbir belirtimi yaşamayıp sonucunda yine regl olmuştum😅 Senin farklılık inşallah hamileliktendir🙏🏻

Ne kazar süredir deniyorsunuz:) valla ben de aynı sperm şu kadar saat yol aldı yumurta şu zaman çatlamis olsa falan diye hesap yapıyorum 😂 ama burada okumuştum yumurtlamadan 2-3 gün önceki ilişkiyle hamile kalanlari. Çatlama günü değerlendirmedik bir gün önce ne kaldıysa artik. Niyeyse yine regl olacakmışım gibi geliyor umudum yok 😔
4. deneme canım 2 yıl istemedik. Bide olur falan dedik çevremizdeki herkesin ilk denemesinde oldu😅
Doktora balayı sistiti için gittiğimde bana neden korunuyorsunuz vs diye kızmıştı eşin sperm testi verdi mi ki korunuyorsunuz demişti🙈 hem yaş 29 du bak dedi ileride çocuk isteyeceksin olmayacak geleceksin bana 30 ve sonrası yaşlı gebelik bizim için demişti. Bitane de olsa yap demişti ama ben hazır değildim ne yapayım🙄

Yaa ben bunu bilmiyordum..birde kızlarda okusun ben dün youtubde bir vidyo gördüm..bir kız tüp bebek sürecini anlatıyordu..dedi onun kistini doktor amaliyatla almıştı sonra 1 sene beklemişki çocuk olucak olmayınca gitmiş başka doktora doktor demiş keşki sen kisti almasaydın.kist alınınca Amh düşüyormuş malesef..bende ilk defa duydum
Kist için net bilgim yok ama doktor ameliyat sırasında yumurtalıkları besleyen damarlara zarar verirse amh düşüyor bunu bana tüp bebek doktoru söyledi. Tüp alınırken de yumurtalıklara yakın çalışırsa düşebilir. Bu yüzden tüpü aldırmayın bağlatın diyorlar bazı kişiler ama o da çözüm değil yani hastalıklı bi organin vücutta kalması da problem olabiliyor . Artık doktorun el becerisine ve bilgisine kalmış bir durum..

Benim de hiç umudum yok. Hafif belim ağrıyor sadece ara ara onuda artık vücudum yapıyor diyorum. Bat a 9 günüm kaldı :KK43:

Kızlar şimdi Saracoğlunun kitabını karıştırırken ne buldum biz yumurta çatlaması için havuç yiyoruz ya aslında sperm kalitesini ve hızını yapmak icin eşinize yedircekmisiz🤭

Eklentiler

• 16754187457662992909123904580548.jpg
    16754187457662992909123904580548.jpg
    122,7 KB · Görüntüleme: 38
Saol canım Allah razı olsun tabi burada tecrübelerimizi paylasalim da birbirimize faydamız olur belki.
Canım benden önce bı hasta çıktı kadın sanırım narkoz istemiş zor yürüyordu onu gorunce de kalbim çarptı bı ama eğer cektirecegin yer c kollu sistem ise narkozq felan hiç gerek yok ben narkozsuz çektirdim normol muayne gibi düşün zaten her aşamasında bilgilendiriyor hiç kasma kendini
aynen burda cihaz önemli c kollu olması bende çok araştırmıştm inşallah hayırlı haberler alırsın :)

İnşallah kankam inşallah vallahi aynı sabaha kadar titredi ateşten dışı yanıyor içi üşüyor sağlam enfeksiyon almış belli. Doktor yüksek ihtimalle influenza A demiş. Geçen aylarda benim ve eymenin olduğundan. Artık burdan ötesi nasip kısmet valla diyecek ve yapacak bir şey yok maalesef ☹️ beni haber et mutlaka kankam kalbim duam
sagolasın kankam valla bazen elden bısey gelmıyor ıste, ınsallah cabucak toparlar sızlerede gecmez en buyuk temennımm kankam.Sen bugun test attınmı ben gormedım

Kızlar şimdi Saracoğlunun kitabını karıştırırken ne buldum biz yumurta çatlaması için havuç yiyoruz ya aslında sperm kalitesini ve hızını yapmak icin eşinize yedircekmisiz🤭
Evet ben biliyorum bunu ama sigara kullananlar da sıkıntı oluuor muş o yüzden ben uygulayamadım

X