2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ne kazar süredir deniyorsunuz:) valla ben de aynı sperm şu kadar saat yol aldı yumurta şu zaman çatlamis olsa falan diye hesap yapıyorum ama burada okumuştum yumurtlamadan 2-3 gün önceki ilişkiyle hamile kalanlari. Çatlama günü değerlendirmedik bir gün önce ne kaldıysa artik. Niyeyse yine regl olacakmışım gibi geliyor umudum yok
İnşallah en kısa zamanda gelir bebişlerimiz

Ben varım sivilce de dahil hiçbir belirtimi yaşamayıp sonucunda yine regl olmuştum Senin farklılık inşallah hamileliktendir

4. deneme canım 2 yıl istemedik. Bide olur falan dedik çevremizdeki herkesin ilk denemesinde oldu
Doktora balayı sistiti için gittiğimde bana neden korunuyorsunuz vs diye kızmıştı eşin sperm testi verdi mi ki korunuyorsunuz demişti hem yaş 29 du bak dedi ileride çocuk isteyeceksin olmayacak geleceksin bana 30 ve sonrası yaşlı gebelik bizim için demişti. Bitane de olsa yap demişti ama ben hazır değildim ne yapayım

Kist için net bilgim yok ama doktor ameliyat sırasında yumurtalıkları besleyen damarlara zarar verirse amh düşüyor bunu bana tüp bebek doktoru söyledi. Tüp alınırken de yumurtalıklara yakın çalışırsa düşebilir. Bu yüzden tüpü aldırmayın bağlatın diyorlar bazı kişiler ama o da çözüm değil yani hastalıklı bi organin vücutta kalması da problem olabiliyor . Artık doktorun el becerisine ve bilgisine kalmış bir durum..

Benim de hiç umudum yok. Hafif belim ağrıyor sadece ara ara onuda artık vücudum yapıyor diyorum. Bat a 9 günüm kaldı

aynen burda cihaz önemli c kollu olması bende çok araştırmıştm inşallah hayırlı haberler alırsın :)

sagolasın kankam valla bazen elden bısey gelmıyor ıste, ınsallah cabucak toparlar sızlerede gecmez en buyuk temennımm kankam.Sen bugun test attınmı ben gormedım

Kızlar şimdi Saracoğlunun kitabını karıştırırken ne buldum biz yumurta çatlaması için havuç yiyoruz ya aslında sperm kalitesini ve hızını yapmak icin eşinize yedircekmisiz
Evet ben biliyorum bunu ama sigara kullananlar da sıkıntı oluuor muş o yüzden ben uygulayamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…