2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Amiiin İnşAllah Ben de öyle istiyordum ama kayınvalidemin torunu yaşındayım görümcem annem yaşında
Yaaaa ama işte sende sebeb var..benim kaynanam benim annemden bile genç görünüşce olmasa bile..çok genç yaşlarda evlenmiş..ama işte amaaan hayat ona güzel..eşim diyorki şaka olarak gel bir hafta kal bizde kaynanalık yap yakadın çok soğuk çok malesef

Ay o sn çıkmak zorunda kaldım Geldim şimdi bekliyorum

benım kaynanamda yaslı, esım evın en kucugu bırde.Ama mesela annem ıle gelınımız arkadas gıbıler bırlıkte sohbet muhabbet sıgara ıcerler ederler 23 yas var aralarında.Bazen kıskanıyorum yanı benımde kaynanam genc kafadar arkadas gıbı olsaydı dıye

Maşallah tam bir genç annesiniz
Üç çocukla birlikte , hayırlı ve güzel bir aile yaşamı diliyorum
Amin cnm bugunlerde cok guzel haberler aliyorum
Esim devlet kurumunda is basvurusu yapip sinavdan gecmisti 20 kisi icinden esimi secmisler cok mutlu oldum
Hamilelik + is
Ev loading... cok mutluyum

Kız ne olacak cocuk işi işin içine gırdıgınden berı lıbıdo yerlerde
Bence stres yapıyorlar ya. Keçiboynuzu aldık kullanıyor benimki çocuk öncesi güzel oluyordu canımız isteyince özlemiş bı şekilde falan. Şimdi görev mübarek bugün tamam yarın izinlisin diğer gün bı daha gel 2 gün sonranin pazarlığını yapıyorum bazen diyorum acaba salsak bı ara yumurtlamaya denk getirebilir miyiz

Amin cnm bugunlerde cok guzel haberler aliyorum
Esim devlet kurumunda is basvurusu yapip sinavdan gecmisti 20 kisi icinden esimi secmisler cok mutlu oldum
Hamilelik + is
Ev loading... cok mutluyum
hangı ulkedesın kuzum, bebıs bereketını rahme dustugu gıbı gostermıs maşallah

Onun da karakteri o demek ki Her şeye karışmasından iyidir ☺

Bir havuç yemiştim sonra arka arkaya 2 büyük havuç yedim bir gün sonra çatladı
Simdi ben de yedim canim bakalim insallah sifa olur 1 ocaktan beri anca buyuduler simdide catlamasi ayri sikinti oldu allahim bu ugraslarimizi isteklerimizin karsiligini verir insallah bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…