2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ne güzel bak seviyorum böyle olunca..benim kaynanam diyor bana anne desinler..ama kendi kızım demez..ama benim annem eşime oğlum diyor mesela..kaç defa annem demişki bak ben uzaktayım bu sizin kızınız..gelin gidin kalın demiş..ama kime diyorsun 4 cocuğu var hepsine karşı öyle ama kayınpederim tam bir baba gerçekten..rüyamda onun öldüğünü gördüm bir defa kalktım ağladım bile..bana diyor seni bize Allah göndermiş

Ay ne güzel ya bu kadar kabullenip sevebilmek Şanslılar vallahi

Benim kayınpederimde bana daha düşkün bende onu severim ve saygı duyuyorum. Küçük kız der bana.kayınvalidemde bazen neden öyle davranıyor anlamıyorum ama genel olarak problemimiz yok

Bunda görüyor musunuz peki çıkarmadan önce çekmiştim

Eklentiler

• B8343D15-955B-49DC-A3F2-CB4F4264A553.jpeg
    52,5 KB · Görüntüleme: 60
  • 6E3A0D70-6843-4EC1-A348-55B563E9CB5F.jpeg
    118,8 KB · Görüntüleme: 60
Simdi ben de yedim canim bakalim insallah sifa olur 1 ocaktan beri anca buyuduler simdide catlamasi ayri sikinti oldu allahim bu ugraslarimizi isteklerimizin karsiligini verir insallah bu ay
Benim de 5 ocakti sat, pazar koyulasti, 2 gün de pik kaldi.Daha dün çatlayabildi inşallah canım

Canım benim hepsi üst üste geldi hangisi neye sebep oldu bilmiyorum ama işi bırakmam ,sigara (azalttım) beyaz ekmek kola ve şeker i bırakmam,ovü testini değiştirmem ve duphaston u bırakmam aynı aya yani geçen aya denk geldi.geçen ay tam piki ilk defa gördüm ama tahmin edilen tarihte (adetten 14 gün önce) değil adetimin son günü gördüm.Adetim bitmediği için de hiç bir zaman o tarihte test yapmamıştım haliyle.duohaston kendi döngüsünü yaratıp yumurtlamayı 10 gün ötelemiş yani.Belki de bu yüzden piki hep kaçırmış olabilirim diye düşündüm sonrasında.Duphastonu bırakınca tabi yumurtlama ile birlikte sat-bat ta değişti.Henüz kan vermedim ama testlerde de pozitif i görüyorum.Sonuç olarak hangisi ne kadar etkili oldu bilmiyorum ama belki sana, belki bir okuyana faydası olur diye uzun yazdım biraz kusura bakma Çünkü ben de yumurtlamıyor muyum acaba niye pik olmuyor diye çok üzüldüm çok araştırdım başka başına gelen var mı diye pek bir şey bulamamıştım.

Mesela eşim tarafta hiç torun yok..4 çocuktan 3 evlenmiş ama olmuyor çocuk..sorun bir tek bizde yok..ama kalanlarında malesef var.Allah onlarada çocuk nasip etsin.Ben hamile kalarken şaşırdılar..kayınpederim her sabah beni arıyordu kahvaltıya ne yeyicen bu gün.torunuma iyi bak..o kadar mutluydu.her şeyini ben alıcam diyordu..kürtaj olarken yine yanımdan ayrılmadı ve ne kadar ağladı..ben dedim bu günleri unutmam..kaynanamla sorunum yok ama işte soğuk kadın..kabul etdim artık..mesela benim gelnim yabancı olsa ona annelik ederim.

Yaaa çok duygulandım rabbim İnşAllah senin eşinin ve kayınpederinin yüzünü güldürür Kalpten dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…