2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Olur😂eşime diyorum hep istiyordum arkadaş gibi olayım kaynanamla..bazen görüyorum öylelerini diyorum ne kadar güzel çok şanslılar..mesela gelin hiç çekinmeden sözünü desin güvensin ay ne güzel..Allah bana o günleri nasip etsin neler ederim gelnim için😃
Amiiin İnşAllah 🤲🏻 Ben de öyle istiyordum ama kayınvalidemin torunu yaşındayım 😂😂 görümcem annem yaşında

Hahahah valla keçiboynuzu pekmezi işe yarıyomuş kızlar😂 melisaa93 melisaa93
Hadi ya vereyım barı kuzum bende adam çok sık ilişkiye dayanamıyor yaa libido yerlerde resmen.kafamı takacam bu konuya ykında ama kalbı kırılmasın dıye sessızım bakalım suanda.deneyecegım tamam😊bende sogudum ıyıce zaten ılıslkıden kendımde ıceyım🤣

Hadi ya vereyım barı kuzum bende adam çok sık ilişkiye dayanamıyor yaa libido yerlerde resmen.kafamı takacam bu konuya ykında ama kalbı kırılmasın dıye sessızım bakalım suanda.deneyecegım tamam😊bende sogudum ıyıce zaten ılıslkıden kendımde ıceyım🤣
Bence o da strese girdiği için rahat olamadığından öyle oluyo ☺️ Bende mecbur hissettiğim için isteksiz oluyorum

Bata 4 gün kala demin yaptığım prodoctor test güvenmiyorum ama bi bakın

Eklentiler

• D233E96D-8D84-4FF7-BFA9-146E58520C83.jpeg
    D233E96D-8D84-4FF7-BFA9-146E58520C83.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 64
  • 539232FA-D4FD-47CA-897A-98E34D7926A6.jpeg
    539232FA-D4FD-47CA-897A-98E34D7926A6.jpeg
    58 KB · Görüntüleme: 68
  • 6BCA1D63-9234-4F82-8FAE-BEE96C4F28F0.jpeg
    6BCA1D63-9234-4F82-8FAE-BEE96C4F28F0.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 65
Yıprandım baya rabbim kimseyi evlatla sınamasın 🤲🏻
Seni o kadar iyi anlıyorum ki benim tam üç tane düşüğüm oldu. Ne kadar yıprandığımı ve kendimi suçladığını anlatamam 🙏 düşünme desende düşünülüyor biliyorum. Ama sonuçta hamile kalabiliyorsun bi problemin yada hastalığın yok bunun için şükret 🙏 sağlıklı bi hamilelik geçirmeni ve sağlıklı bi bebişin olmasını canı gönülden diliyorum tatlım 🙏

Bence spontane gelişse boyle olmayız dün bizim bide tam 36. Saatti çok komikti halimiz 😂 çocuktan sonra düzelir diye düşünüyorum iki taraflı ,bizimki bi gün durup bi gün yapmaya bile üşeniyo bazen o yüzden ben yumurtlamaya kadar sık tutmuyorum,yumurtlamadan 1 hafta sonra azad ediyorum😂😂

Benim ateş tablom en beteri bence 🤦🏼‍♀️ ben hep ilk ateşi baz alıyordum ama ateş olcerimin ucu soğuk kalıyormuş galiba, ilk yaptığım ölçümler saçma sapan 🤦🏼‍♀️ hem ateş hem ovu yapayım en azından ateşi yorumlarım dedim keskin bı düşüş falan olmadı. Normal ateşimden biraz yukarı çıktı catlayinca. Ovulasyon testi olmasa çatlayip bitince haberim oluyor yani 😔 test almicam demiştim ama en garanti o galiba
Ben bir dahaki aya kalırsam akıntı takibinden yapacağım ateşi bende tam anlamadım🤦🏻‍♀️

Kızlar az önce araba çarpıyordu bana o kadar korktum ki içim sıçradı resmen😞 olduğum yerde beş dakka bekledim😞

Acaba beni görsen de o kadar tatlı gelir miyim:oops:
Ay Allah korusun hemen sadaka ile şükret canım çok şükür bir şey olmadı 🤲🏻

Hadi foto koy profile bakıyım ☺️

Ay Allah korusun hemen sadaka ile şükret canım çok şükür bir şey olmadı 🤲🏻

Hadi foto koy profile bakıyım ☺️
İçim sıçradı resmen göbeğinin sol tarafında yukarı doğru bir şey böyle çekildi araba bacaklarıma deydi durdu çok şükür😞 bir şey olmamıştır değil mi kuzum ya canım sıkıldı
Yaa dur anlık koyup siliyim😂🙈

Kızlar az önce araba çarpıyordu bana o kadar korktum ki içim sıçradı resmen😞 olduğum yerde beş dakka bekledim😞

Acaba beni görsen de o kadar tatlı gelir miyim:oops:
Çok geçmiş olsun canım, sadaka ver hemen, başının gözünün sadakası olsun 🤲🤲

İçim sıçradı resmen göbeğinin sol tarafında yukarı doğru bir şey böyle çekildi araba bacaklarıma deydi durdu çok şükür😞 bir şey olmamıştır değil mi kuzum ya canım sıkıldı
Yaa dur anlık koyup siliyim😂🙈
Ben gördüm ben gördüm, 🧿🧿 sana

X