2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Çekildi canım etmediğim hiçbir şey kalmamışyok canım denemem bende çok okudum tutmayanda çok var..yani bende tutmamak için bir sebeb olmayınca tutmadıysa demek gerçekten şansı çok azmış
Allah hayırlısını versin canım kim bilir belki tüp bebeğe gelene kadar doğal yolla olur olmaması için bi engel yoksa belkide bu ay negatife döner Allah tan ümit kesilmez bat a kadar ümit var

2 ya 3 ay denicem stres yapmadan..doktor araştırıyorum..ben yapsam ikiz çok istiyorum çocuk konusunu kapatmak..35 olduğum için bana bence izin olucak 2 embriyo..yani hepsini gidib konuşmalıyız..eşim hala umutlu testlere inanmıyor ama eğer tutmadıysa arı sütü polen alarım boş kalmam

İyi denk gelmiş Reglinin 3.gününe denk gelmiyorsa bile sen aile hekimliğinde hormon vitamin testi fln yaptır

Allah duysun sesini inşallah gönlündeki olur sağlıkla

Bnımde yarın bat
Bnde umudum olmadığı için acele etmıyorum
Yarın sabah yapıcam test
Son ilişki 18 ocakta oldu
Varsa çıkar zaten artık
Canım benim inşallah hayırlısı olsun ben bu ay griptim çok bir değerlendirme şansı olmadı sadece 21 de sulu akıntı vardı 22 sını değerlendirdim o kadar antibiyotik geciktirdi diye düşünüyorum

Aşılama da gebe kalma olasılığı düşük diye bende okumuştum. İmkanı olana direkt tüp bebek tavsiye ediliyor. Zaman kaybetme deniyor. Ancak tüp bebekte epey maliyetli. Özel hastanelerin fiyatlarını okumuştum geçenlerde.
Devlet hastanesi nispeten uygunmuş ama ona da başvuru için daha önce iki defa aşılama yaptırmış olman gerekiyormuş.

Eğer bu ay ki sonucun negatif olursa, bir ay boş bekleyip , sonraki ay tekrar aşılama deneyebilirsin belki. Sonuçta tüp bebeğin de garantisi yok, sadece olasılığı daha yüksek.

Kızlar ya aranızda Sivaslı olan varmı? Biz cuma günü sivasa geleceğizde yıldız dağı kayak merkezine gidelim diyoruz ama akşam saatinde oraya ulaşım yok otelde ulaşım konusunda bişey yapmıyormuş alternatif çözüm arıyorum nasıl ulaşım sağlarız diye tur firması 700 e götürürüm dedi 2 kişi için

Öyle mi canım dünkünü ve bugünkünü atayım bir de öyle bakalım. İlk attığım dünkü, diğeri bugünkü.
Benimki de böyle çıktı şimdi canım.
Elimde 3 tane ovu kalmıştı. 3 gün yapacağım bakalım yumurtlama olacakmi

Eklentiler

• 16752523563234609746214380383892.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 39
İlk çocuk mu canim ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…