2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Baktım canım eğer ateşin yarın da düşerse maalesef adet geliyor demek. Yarını bekleyelim üzülme ama hayırlısı olsun diyelim hayırlı zamanda saglıkla inşallah
Aminn inşallah hep hayırlısı neyse o olsun diyerek başlıyorum, hayırlısı buymuş demekki

Haklısın ilaçlar iğneler aşılama derken çok para gidiyor. Ben de hep ikincinin şansı daha çok diye duydum hatta burda bı docent sonuçlarıma baktı bı daha aşılama dene olmazsa tüp bebek dedi. Operasyon demedi. Benim kafam da çok karışık haftaya son defa başka bı prof'a daha gidip karar verecem. Hayırlısı olsun hepimiz icin. Nasibimizin peşinden gidiyoruz belki. Onu Allah bilir bı gün olacak inşallah

canım sana hsg cekilmiş miydi aşılamadan önce? Bence ikiyi de deneyebilirsinn ben formda okuyorum arada bi tutanları ikincide görüyorum
Çekildi canım etmediğim hiçbir şey kalmamışyok canım denemem bende çok okudum tutmayanda çok var..yani bende tutmamak için bir sebeb olmayınca tutmadıysa demek gerçekten şansı çok azmış

Ya ben de direkt söylerim herhalde tam kestiremiyorum ama ilkinde sürpriz yapmadım içimde kaldı bunda yapsam mı diyorum inşllah olur da cumayı iple çekiyorum o zaman aşkım
alt karnımda agrılarım da basladııı helee ıyyımııı , bel agrımda var miniş büyüsün orda güzelce Cuma sabahı vereceğim bakalım bı aksılık olmazsa kankammm :)

ay nasıl sabırlısın bu sabırdan istiyorum ya madem gecmiş niye yapmıyorsun senin yerine biz merak ettik
Sağol canım da ben hep negatifi gördüm kürtajdan sonra 11. Ayım her defasında negatifi görünce umutlanmamak için yapmıyorum kaybettiğim bebeğimde geç döllenmeydi o yüzden bekliyorum

Ben sana dedim ama operasyon konusunda iyi düşün..dedim başka doktora görün İn şa Allah hiç gerek kalmaz.Birde gerçekten diyorum biz farkında diğiliz ama bu ilaçlar o kadar zararlıki..mesela ben ikinci aşılamayı yapsam 1 ay sonra yaparım..arka arkaya olmaz ne kadar doktor izin verse bile..ben istemem..ben isterim dinlensin bu ilaçlardan..sonra yapsam ve tutmasa yine zaman kaybı olucak benim için..hem masraf hem zaman..mayısta 35 olucam ben..şimdi yumurtam varken tüp bebek en mantıklısı..zaten aşılama yapan doktorum dedi tam tüp bebeklik yumurtaların var.

Bende de o rahatlık var. Bu ay tırt oldu ama gelecek ay zaten doktora gitcem sonra salarım mayısta da aşılama amaaan diyorum. En kötü dünyayı gezerim diyorum kendimi rahatlatıyorum. Yoksa üzülünce daha fena

Devlette sıra buldum şansıma tamda interfilite bölümüne doktora hsg çektirmek istiyorum dersem yaptırır mı acaba? Hsg çok para olmuş acılı macılı yaptırırım devlette. Kan tahlili falanda isticem

Ne güzel ya işte her şey karşılıklı oluyor. Anlayış sevgi iki taraflı olunca anlamlı

Ben de aşılamadan beridir korunuyorum doktora gidip kesinleşmeden de denemeyecem. Ama benim kurtuluşum yok olacam gibi operasyonu yaşın çok değil tüp bebek de olsa yine bizim bebeğimiz olacak hem diğerleri de hazırda beklicek vücudunu iyice dinlendir sonra karar ver ben de öyle yapacam

E canım artık umutlanma falan kalmamış ki. 2 gün gecikmişsin zaten. Ya vardır ya yoktur.
Hep negatif oluyor o yüzden yapmaya korkuyorum kaybettiğim bebeğimdede böyle geçti 1 hafta sonra testte gördüm geç döllenme demişti doktor created in yok

Bende de o rahatlık var. Bu ay tırt oldu ama gelecek ay zaten doktora gitcem sonra salarım mayısta da aşılama amaaan diyorum. En kötü dünyayı gezerim diyorum kendimi rahatlatıyorum. Yoksa üzülünce daha fena
Kesinlikle öyle üzülünce stres olunca daha fena oluyor akışına bırakmak lazım bazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…